2733
2734
اگه فردا خداینکرده یه خرج بیمارستانی  عملی چیزی پیش بیاد از کجا میخوای بیاری؟

حسابی ک پول توش هست وسودمیگیرم اون ک جداست ازدرامدماهانه دیگه ب پس اندارفکرنمیکنم هرچقدر اضافه اومد،اومده،،کلا اینمدلی ک بگم بذارکم خرج کنم بذار پس انداز شه نیستم میگم اگه الان خرج نکنم براچیزی ک میخوام بعدایادم نمیادپولشوکجاحیف کردم😁😁

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم باکاردرخونه زیاد به خودم فشار بیارم پونصدهزارتومن درامد دادم😣😣😣😣

نخندین بهم خیلی ام زیاده...تازه پس انداز میکنم..براخودم طلامیخرم لباس میخرم باشگامیرم و همیشه به خودم میرسم ماهی یه دست لباس خواب میگیرم یه متر توره دویست هزارتومن...خیلی ارزونیه..همه چیزعالیهههههههه....

برگرفته از کتاب گاوهاپروازمیکنند 😏😏😏

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2731
بچه ها خوش به حالتون شوهرمن بی کارشده نشسته خونه  واقعا هیچی نمیخریم از پس انداز چندر غاز برمی ...

ناراحت نباش عزیزم خدابزرگه ایشالاکارش درست میشه

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
حقوق همسر من خيلي زياده چون خونه داريم و اجاره نميديم ماشين هم داريم از طرفي مهمان زياد داريم خوراكم ...

خیلی خوبه عزیزم با این خرجایی که داری باز هم میتونی پس انداز کنی

خدا زیادش کنه

2738

ماهی سه و نیم الی چهار فکر کنم حقوق شوهرم باشه که نزدیک دو تومنش می ره برا وام ما هنوز عقدیم و یک ماه دیگه عروسیمونه نمیدونم چی میشه فقط خدا رو شکر خونه داریم هر چی باشه دیگه می ره برا خورد و خوراک و خرید ...

اینایی که ماهی پنج میلیون به بالا حقوق دارن دقیقا کارشون چیه کارمندی وکارگری که انقد نمیشه بعدش مگه ...

عزیزم سبک زندگیامتفاوته هرکی یه جورخرج میکنه دیگه،،یکی شاید خرجش۲تومن بشه،یکی۱۰تومنم کم باشه براش

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
پدرمن بازنشسته س امسال ۵حقوق میگیره واقعا کم میارن بنده های خدا 

بازنشسته ها  خیلی  کمتر  میگیرن

پدرتون بازنشسته کجاس

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
خوب بفرست دولتي كمتر در مياد

خواهر من دولتی 2میلیون فقط شهریه اش هسته

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
2706