2733
2739
عنوان

امروز تولدمه هیچکس،بهم تبریک نگفت😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 41 پست
تولدت هزاران بار مبارک،برسی به همه آرزوهای قشنگت دوست مجازی😘

ممنون از همه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تولدت رو با تقدیم یه سبد از گل های خوشبو و زیبای یاس و مریم و رز تبریک میگم، ان شاا... برای آین ...

از همه تون ممنونم دوستان

لطف دارین

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731

ولی من بهت میگم

عزیزم تولدت مبارکک

ایشاالله ۱۲۰ سال زنده باشی و سالم و سلامت و ماهم شاهد تمام موفقیت هات باشین

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
تبریک میگم ایشالا برسی به هر چی که تو سرت داری.🙂🌷🌷📿👑👒👜

فدات دوستم همچنین شما

2738
تولدت مبارك عزيزم آدم معمولا تو يك روزهايي نياز به محبتش بيشتر ميشه زياد غصه نخور عزيزم هر روز مت ...

قربونتم ممنون

ای جووووووونم تولدت مبارککککککککککک عزیز دلممم  هیچ وفت منتظر تبریک کسی نلاش پاشو به خودت لبرس ...

بزار باحال ترین تبریک تولدو من بهت بگم تبدیل شدنت از مایع به جامد مبارک 😆

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706