2737
2739
عنوان

لطفا آقایون هم کمک کنند

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂امپولی چیزی نیست بش بدی اروم بشه

میتریم بد بار بیاد شوهرم یا بچه ها رو بگیره کس دیگه ک بیاد میبندمش 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2728

عصبیه؟
چند وقتشه؟
بهش خون ابه یا غذای خام اصلا ندین
ببندینش نزدیکش بشین بهش فرمان بدین با صدای بلند فرمان رو ک گرفت یه تیکه غذا بدین نازش کنین یا تشویقش کنین
باید رام بشه سرکش شده
نیاز ب تمرین داره

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
عصبیه؟ چند وقتشه؟ بهش خون ابه یا غذای خام اصلا ندین ببندینش نزدیکش بشین بهش فرمان بدین با صدای بلند ...

من اصلا نمیرسم برم اون روز ک رفتارشو دیدم مصمم شدم یک شب در میون یا حداقل هفته دوبار برم ببنمش داداشم بهش رسیدگی میکنه ، اینم بگم کردتش تو لونه نمیذاره کسی ببیندش یا بازی کنه باشه و ... منظورم غریبست جز خودمون ؛ اینو بگم من کلا حیوان دوستم سگم دویت دادم ولی ازین میترسم حقیقت با اینکه تا ساق پام بیشتر نیست ولی همش میخواو ساق پامو بگیده حالا بازیه یا جدی نمیدونم اما ازش میترسم قیافشم وحشیه شکل ژرمن شپرد اما چشم و .. شبیه هاسکیه

من اصلا نمیرسم برم اون روز ک رفتارشو دیدم مصمم شدم یک شب در میون یا حداقل هفته دوبار برم ببنمش داداش ...

اها حبسش کردین
کلا سگ اگه توی جای کوچیک باشه اینجوری وحشی و هار میشه
باید ازاد بذارینش
سگو وقتی میخوان وحشی بشه میندازنش توی لاونه تاریک بهش غذا خام میدن ک درنده بشه
شاید داداشت عمدی اینجوری تربیتش میکنه ک بگیر بشه اره؟

نژادش احتمالا میکش اشپیتزه اونا خیلی صداهای بلند دارن و نگهبانای خوبین وحشیم بشن خیلی تیزپان

2738
اها حبسش کردین کلا سگ اگه توی جای کوچیک باشه اینجوری وحشی و هار میشه باید ازاد بذارینش سگو وقتی میخو ...

آره عزیزم عمدا ؛ منتهی خوب چیکار کنم با من خوب خودمونو جر نده لاقل 😐😂 کاش آزادش میزاشتیم همینک واق ووق کنه کافیه میترسم خیلی بد بشه برا بچه هام خیلی مینرسم .... 😧

آره عزیزم عمدا ؛ منتهی خوب چیکار کنم با من خوب خودمونو جر نده لاقل 😐😂 کاش آزادش میزاشتیم همینک واق ...

خب عزیزم همینه اون فقط با داداشتون اوکیه بقیه رو میگیره باید بازش بذارین اینقد خشنم خوب نیس حیوون خودشم گناه داره
برا اینکه شمارو نگیره باید تایم زیادی شما پیشش باشین

خب عزیزم همینه اون فقط با داداشتون اوکیه بقیه رو میگیره باید بازش بذارین اینقد خشنم خوب نیس حیوون خو ...

باید باهاش صحبت کنم ولش کنه

میکسه عزیزم خیلیمممم سگ خوبیه خیلی خوبن اینا هم نگهبانن هم مهربون فقط یکم ول بذارینش گناه داره حیوو ...

چقد خوشگله ؛ نمیذار نازش کنم خی میخواد گازم بگیره 😠 

منم خیای دلم میسوزه ولی ن جندبار دزد اومد و اینکه یموقع هایی تنها میریم اونجا داداشم میگه اینجوری امنیتت تامینه واقعا مستاصل هستم 😔