2737
2734
فارس وتبریزی متوجه نشدم ...مگه کل ترک ها متعلق به تبریز هست ! پرسش نامت ایراد داره اونم‌ اساسی

حالا اطلاع نداری چرا نظر میدی یعنی چی پرسشنامت ایراد داره اونم اساسی😂😂😂😂اصلا ربطی به پرسشنامه نداره جامعه آماری و نمونه گیریم اینجوریه

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
حالا اطلاع نداری چرا نظر میدی یعنی چی پرسشنامت ایراد داره اونم اساسی😂😂😂😂اصلا ربطی به پرسشنامه ند ...

یکبار رپیلای کردی کافیه پرشس نامت بازم‌میگم‌ایراد استادات کیا هستن 😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو اساسی رد دادی اصلا نمیدونی پرسشنامم چیه برا کیه برا چیه همینجور حرف میزنی کدوم پرسشنامم ایراد داره دقیقا ؟؟اسمشو بگو

2728

حالا یه چیز دیگه گفتم بگم شاید نمیدونی تو همه تاپیک ها اینجوری میری رو اعصاب استارتر و بقیه و خوشحالی از کارت ولی کافیه ۲۰ نفر گزارش بزنن برا پست هات تو تاپیک ها کاربریت میترکه حالا من یدونه زدم شاید موند ۱۹ تا شایدم من نفر ۱۹ بودم موند یدونه شانست

2740

من اصالتا تبریزیم 4 ساله ازدواج کردم همسرم فارس نیست ولی ترک هم نیست ولی بچه ام 5 ماه دیگه به دنیا میاد اگه به دردت میخوره برام بفرست

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
من اصالتا تبریزیم 4 ساله ازدواج کردم همسرم فارس نیست ولی ترک هم نیست ولی بچه ام 5 ماه دیگه به دنیا م ...

پس همسرت دقیقا مال کجاس؟؟بازم ممنون که قصد کمک داری😍

حالا یه چیز دیگه گفتم بگم شاید نمیدونی تو همه تاپیک ها اینجوری میری رو اعصاب استارتر و بقیه و خوشحال ...

بازج که رپیلای کردی گزارش زمانی تاثیر داره که حرف توهین آمیزی رد و بدل شه 😊 شما واسه دیگران تعیین تکلیف نکن

اما تو فاميل دومورد داشتيم مورد اول سال سوم جهارمشون بدون بچه طلاق گرفتن

مورد دومم دوتا بچه دارن و اصلا باهم خوب نيستن شوهره تبربزي و زنه فارس  

اقا خيانتكارو دست بزن و.....

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706