2752
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا بگید چکار کنیم خیانت نبینیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 112 پست
میدونی از چی میترسم، از اینکه ماهی یکبار میره ی شهر دیگه کار داره. منم باهاش میرفتم ولی الان ن مثل س ...

تنها راحتون اینه که باحرف زدن بهم نزدیک بشید

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

چی بگم والا من سعی میکنم  نرم  توتایپیکا   حالم دیکه داره بهم میخوره یه عده  داستان سرایی میکنن یه عده آب و تابشو بیشتر 

مردا انقد که میکن بی صفت نیستن  یه نگاهی به پدرو برادر خودتون بندازین 

مرد خوبم داریم  خیلیم داریم 

بعدم اعتقاد دارم به اینکه به هرچی فک کنی جذبش میکنی 

به هرچی حالا بازم خود دانی  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱. داستان ها و تاپیکای خیانت نخون. از چیزای منفی دوری کن

۲. اصل رو بر اعتماد قرار بده

۳. بدبین نباش

۴. افکارت رو کنترل کن

۵. بدون توقع عشق و محبت کن

۶. اول خودت رو دوست داشته باش و عاشق خودت باش اون وقت همه عاشقت میشن

Dance me to the end of Love...
چی بگم والا من سعی میکنم  نرم  توتایپیکا   حالم دیکه داره بهم میخوره یه عده &nb ...

آفرین به این طرز فکر.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2731
من خودم فکر میکنم لوند ترین زن هم باشیم بعده چهار پنج سال انگار دیگه عادی میشیم. دوس ندارم. نمیدونم ...

منو شوهرم سه سال و نیمه ازدواج کردیم ۷ ماه نامزد بودیم دو سالم دوران دوستیمون بود.

اییینقد براش سنگ تموم میزارم که چشمش هیشکیو نمیبینه دعا کنین تا اخر همینطور بمونه

البته به ذات آدما خییلی بستگی داره مردی که هرزه باشه زن خودشو بکشه هم کارشو میکنه

آفرین به این طرز فکر.

به قوربانت برم لشکر به لشکر 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

اعتماد به نفس داشته باش

خودت رو دست کم نگیر 

همیشه برای خودت برنامه و سفر تدارک ببین 

به چشم یک پروژه به همسرت نگاه نکن که باید مراقبش باشی که خیانت نکنه و آدم باشه. همیشه به چشم شریک و همراه  و همسر ببینش.

از زندگیت غافل نشو؛ از خودت، سلامتی ت. جسمی و روحی

بعد اگه شوهرت آدم باشه خیانت نمی کنه  بیخود نترس. 

دوست داشته باش و بزار دوست داشته شوی

نرو تو تاپیکهای خیانت.  اینجا هیچکس از خوشیهاش تاپیک نمیزنه که .هیچکس هم نمیگه من هم مقصر بودم

بنابراین با این فکرها انرژی منفی جذب نکن 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
آفرین به این طرز فکر.

لهنتی فقط امضاااااات 😂