2733
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا بگید چکار کنیم خیانت نبینیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 112 پست
یعنی همین کافیه؟ عزیزم بعد تو همون رابطه دنبال تنوع میگردن😣😣پوووف

وقتی منی وجود نداشته باشه دیگه ذهنش دنبال سک..نیس مگر اینکه فیلم ببینه یا چشم چرانی کنه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
یعنی چی کم نذارم؟ چکار کنم؟  همش این موضوع رفته تو مخ ام.

اول که اگه سیاست نداری ومثل من بی تجربه ای سیاست یادبگیر...چون لوندترین زنم باشی ولی بداخلاقی کنی فایده نداره‌...درکنارکارکردن روی اخلاقت قلق شوهرتو هم بشناس و روش کارکن...مثلا شوهرمن قلقش تعریف کردنه...الکی هم بگم وای فلانی امروز تعریفتو میکرد میگفت چه دست ودلبازه توخرید خریدم نداشته باشم یه چی جور میکنه میخره دوباره تعریفشو بکنم...بعدم تورابطه ی زناشویی کارکن...سعی کن دلخواه شوهرت باشی و حتما هم اعتماد به نفس داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم میگفتی،شما برو ترکیه منم بچه ها رو میزارم پیش مامانت با خواهرم میرم دبی بزار بچه ها راه رفتن ...

نه،میگفت ک یعنی بچه ها م میبره. منم گفتم عزیزم چرا برم خونه آبجیم. بیای دیگه زنی درکار نیست

2731

بهش فکر نکن  ،چون افکار قدرت دارن و ناخواسته تو مسیر واقعیت قرار میگیرن.از طرفی سعی کن با همسرت رفیق باشی،سخت نگیری بهش و نامحسوس کنترلش کنی جوری که خودش نفهمه.چون مردها از کنترل شدن متنفرن و ممکنه نتیجه عکس بده.به اندازه محبت کن ،کاری نکن مرد احساس کوچیک بودن بکنه،اعتماد بنفس به شوهرت بده هیچوقت تحقیرش نکن چون ممکنه یکی دیگه پیدا بشه و شوهرت کنارش احساس بزرگی کنه ،بحث و جدل اصافی و سر چیزهای کوچیک راه ننداز که مرد احساس آرامش نداشته باشه و جای دیگه دنبال آرامش بگرده.اون مردهایی که با وجود این چیزها باز میرن خیانت میکنن واقعا مریضن و کاریشون نمیشه کرد

نه،میگفت ک یعنی بچه ها م میبره. منم گفتم عزیزم چرا برم خونه آبجیم. بیای دیگه زنی درکار نیست

شوهرت که خوب بود بچه داری کمکت میکرد چی شد:

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
اول که اگه سیاست نداری ومثل من بی تجربه ای سیاست یادبگیر...چون لوندترین زنم باشی ولی بداخلاقی کنی فا ...

آره. درسته. باورت میشه سر درد گرفتم. نمیدونم چرا انقدر بهش فکر میکنم.سیاستم برای دوروزه. باز یادم میره

2738
آره. درسته. باورت میشه سر درد گرفتم. نمیدونم چرا انقدر بهش فکر میکنم.سیاستم برای دوروزه. باز یادم می ...

منم همینجورم😅امشبم یادم رفت و بحث کردیم😅برام دعا کنید صبح قهرنکرده باشه بخوام منت کشی کنم😅😅

2706