2737
2739

یادتونه گفتم دخترخاله ام به شوهرم چشم داره تیک میزنه امشب مهمونی توباغ دعوت بودیم واسه افطاریه لحظه رفتم دخترمو ببرم دستشویی بیام دیدم دخترخاله ام دقیقا چاک سینه اش روبروی شوهرم بیرون وایساده روبروش باهم هرهرمیخندن تامنودیدن شوهرم ساکت شد رفتم نمازموبخونم بیام دخترم اومد گفت مامان خاله (به دخترخاله ام میگه خاله)به بابا تک زنگ زد اومدم گوشی شوهرمو زیر وروکردم هیچ شماره ای توش نبودمطمئنم اینکاروکردن چون وقتی گفتم گوشیتوبده هم دخترخاله ام شوکه شدهم شوهرم بچه ها دیگه خسته شدم واقعا بریدم

شماره دختر خالتو وارد میکردی

مشخص میشد ب چ اسمی ذخیره کرده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی جدی ب دختر خالت میتوپیدی شما مگه زبون ندارید😑

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706