2737
2734
عنوان

شوهر پسر دوست من 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 170 پست
متوجه نشدم

دو نفر مثل شما سر این موضوع بحث میکنن و انقدر کش پیدامیکنه که به طلاق راضی بشن که با وساطت اطرافیان میرن سر خونه شون. وقتی بچه دار میشن دکتر میگه بچه تون سالمه فقط دو جنسه س! اصلاااا تو کار خدا دخالت نکنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهوه مگه تاثیر داره تو پسر بودن بچه؟ 

مرد بخوره اره تمام این شرایطی ک گفتم باید باهم رعایت شه تکی بی فایدس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من عاااااشق دخترم  شوهرم عاااشق پسر  ب نظرت چی میشه ؟

حساسيت همسرت بيشتره بنظرم دختر ميشه نيني😍😀ىلي اگه اقا خيلي پسر دوستن يه روز جدي باهاش صحبت كن بگو تو كه اينقدر  جنسيت برات مهمه پس اي وي اف كنيم و تعيين جنسيت.

2728
نامزدی از این حرفا زیاد میشه الکی بهش فک نکن در عمل رفتارا چیز دیگه اس

از دوستیمون میگه این موضوعو حتی وقتی بهش گفتم ب خودت ربط داره دحتر پسر شدنش شروع کرده ب خوردن گرمیجات از الان

الان فرق شماباشوهرتون چیه!!!!؟

وقتی شمابااین تعصب میگی دخترم خب اونم باهمون تعصب دوس داره بگه پسرم

هردوتاتون دارین یه رفتارومیکنین

وقتی بچه داربشی بخوادونخواد اون بچه باهرجنسیتی ازخودشه...ازخونه بابات که قرارنیس براش بچه بیاری

2740
مرد بخوره اره تمام این شرایطی ک گفتم باید باهم رعایت شه تکی بی فایدس

مرمري جون اين رژيما تقريبا الكيه و بچه ي شما از قبل مقدر بوده كه پسر باشه.خيليا همين سايت گفتن رژيما براشون بي اثر بوده

خوبه خدابه حرف دلت گوش کرده منم الان نه به خاطرهمسرم به خاطردخترم دوست دارم پسرداربشم

علن پیشرفت کرده حتما امتحان کن ۳ماه باید لب به لبنیات و سردی جات نرزنی کیتم حتما استفاده کن روزی ک دوتاخط پررنگ ترازبقیه بود برو اقدام

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
میگم خدایی نکرده رژیم دختر و پسر دار شدن آدم می.یره یه وقت بچه ۲جنسه نشه؟

نه بابا😂😂😂😂

چقد بد. من دخترم 1سالشه و 4ماه باردارم و دختر دارم امشب تو جمع بچه خواهرشوهرم با لحن خیلی بد گف بازم دختر 😔خیلی ناراحت شدم و گف مادر من دوتا پسر اورده ی دختر.... دلم واقعا شکست 

اما اگ 10تام بچه بیارم دختر باشن بهتر از ی پسر گستاخ مس اونه

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2706