2752
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408622 بازدید | 19790 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام

میخوام برای اولین بار ابرومو خودم رنگ کنم خخخخ رنگ قهوه ای روشن چه شماره ای باید بگیرم؟

شیما کرم پودر کلارنس گرفتی؟ میخواستم بگم کاورش کمه ها ، من جوش زده بودم جاش مونده کاور نکردبرام ، خیلی کمه کاورش�
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

سلام
من اخیرا دو بار رنگ شرابی گذاشتم به موهام و هر بار هم بعد از یک بار شستن رنگش رفته یعنی از یکدستی دراومده...یه بار مارک مارال و یکبار هم آکوارلی .... سوالی که داشتم اینه که ایا میتونم واریاسیون قرمز بزنم به موهام تا قرمزی قبلیشو پیدا کنه؟ چه جوری؟ یعنی دستور گزاشتن واریاسیون رو بلد نیستم...
ممنون
سلام به همه دوستان
از خواننده های خاموشم و خیلی از تاپیک استفاده می کنم
دیدم خیلی از دوستان دنبال رنگ مو هستن
تو مجتمع بوستان پونک یه مغازه آرایشی بهداشتی فروش هست که مغازه دارش رنگها رو خیلی خوب درمیاره
رنگی رو که می خواین بهش نشون میدین اونم رنگ ترکیبی رو آماده می کنه بهتون میده
حدود 100 میل رنگ میده هزینشم 30 تومنه
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
سلام بچه ها

ببخشید سوال منو اگه تونسنتید و خواستین جواب بدین ازتون ممنون میشم

مانتوی ساتن مات و تا روی زانو رو با جوراب شلواری بپوشم بده؟/ بخاطر قدش میگگماااااااااااااااااا

یعنی کفش پاشنه دار و جوراب شلواری بپوشم یکم قدش میره بالای زانو زشت نیست؟؟/

یا با شلوار تنگ و چسبون مشکی بپوشم؟/

مرسی پیشاپیش
مرسی روزان جون همون جذب مشکی قشنگه نه؟/چون مانتوم مشکیه

بعدش روزان جون با جوراب شلواری بپوشم نا جور میشه نه؟؟ البته تو خونه کفشمو در بیارم تا وری زانو مانتوم وا میسته

مرسی از لطفتون
روزان جون میدونی چون جوراب شلواری رسمی تر میکنه تیپمو خودم بیشتر نظرم با اونه

متتهی مشکل قدشو (قد مانتو) نمیدونم چطور مرتفع کنم.البته از نظر اینکه زشت نشه میگم

وگرنه کاری ندارم به اینکه پاهام معلوم بشه خخخخخخخخخخخ چون با ماشینیم دیگه
2706