2737
2734
نمیتونم برم با بابام هم قهرم چند روز پیشم دم خونه پیادم کرد باز برگشتم کاش برنمیگشتم

نکن اینکارو بگو من خونه خودم نشستم شما برو

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
تخصص جو دادن دارین بعضیاتون 😒

شما اروم باش  حرص نخور وقتی ی مرد ب زن  این حرف و میگه  زن غرورشو خورد کنه و بمونه  نظرت  بگو کاری ب بقیه نداشته باش

خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه درست عین خودت عاشق    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت هرچیم میخوای بردار دیگه نمیزارم بیای

گلم تودعواحلوا خیرات نمیکنن ،عصبانی بوده حرفی زده

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728
نمیتونم برم با بابام هم قهرم چند روز پیشم دم خونه پیادم کرد باز برگشتم کاش برنمیگشتم

وقتی نمیتونی بری پس سازش کن  نکنی فقط اعصاب خودتو خورد میکنی 

خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه درست عین خودت عاشق    

بهش بگو اینجا خونه هردومونه من هستم تو از من ناراحتی خودت تشریف ببر من خونمو ترک نمیکنم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2740
الان رفت بیرون کلیدمم برد ک برندارم

میاد خاسته اعصابتو خورد کنه ،بچه نداری عزیزم؟

الان رفت بیرون کلیدمم برد ک برندارم

تو خونت بمون ب حرفشم گوش نکن

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2706