2733
2734
عنوان

بچه ها من بدون پریود باردارشدم بای عالمه مشکل خداروشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارکه عزیزم دارویی چیزی اگه مصرف کردی با اینک مشکلت چی بوده رو اگه دوستداشتی بگو اخه منم تو اقدامم

من تنبلی تخمدان شدید داشتم پلی کیستیک پرولاکتین بالا تیرویید کم کار بخدا هیچی مصرف نکردم فقط قرص تیرویید 

2740
من تنبلی تخمدان شدید داشتم پلی کیستیک پرولاکتین بالا تیرویید کم کار بخدا هیچی مصرف نکردم فقط قرص تیر ...

اتفاقا منم تنبلی دارم برای منم حتما دعا کن از این ماه میخام سیاه دونه مصرف کنم توکل بخدا

ن سه ماه نیس خیلی تازس ولی نمیدونم چجور بدون پریود باردارشدم واقعا موندم بقران

برو لذت ببر ازاين لحظات خواهر

براي ماهم دعاكن بوقت اين لحظه هاي عزيزم

دلم خيلي گرفته😭😭😭

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
برو لذت ببر ازاين لحظات خواهر براي ماهم دعاكن بوقت اين لحظه هاي عزيزم دلم خيلي گرفته😭😭😭

قربون دلت برم الهی براتون دعا میکنم اگه لایق باشم تورو خدا دعای نادعلی بخونین تواین ماه رمضان من ب وسیله نادعلی این اتفاق برام افتاد با پنج روز خوندن 

قربون دلت برم الهی براتون دعا میکنم اگه لایق باشم تورو خدا دعای نادعلی بخونین تواین ماه رمضان من ب و ...

بسلامتي بيادبغلت😍

حتماعزيزم😊

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚