2737
2739

به نظرتون اینکار چه شرایطی داره هزینه هاش چقدره و اینکه شدنیه اصلا یا نه 

هزینه ی دوقلو واینا چقدره 

دیگه بی پولی برام سخت شده واقعا

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تا حالا نشنیدم میشه یکی بهم ت ضیح بده یعنی چی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2740
شوهرت ميذاره؟فكر كنم صيغه بايد بشي

نه بابا فکر نکنم زن شوهر دار رو نمیشه صیغه کرد

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
چه ربطی به صیغه داره بچه کلا برای یکی دیگست این فقط بدنیاش میاره

دقیقا

چه ربطی به صیغه داره بچه کلا برای یکی دیگست این فقط بدنیاش میاره

تو فيلم ديدم صيغه خوندن

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

من خیییییلی بهم پیشنهاد میشه تو مترو ارایشگاه

عزیزم دوحالت داره 

اگر زن وشوهر تو بچه دار شدن مشکلشون این باشه که خانم تخمک ازاد میکنه وبارور میشه ولی بعد چند ماه بچه سقط میشه و این مکررا اتفاق میفته میتونه تخمک بارور شده را داخل رحم شما 9ماه نگه داره

ولی اگر خانم کلا تو تخمک گذاری مشکل داره باید از تخمک خود شما استفاده کرد که در اینصورت باید یه صیغه بین شما واقا خونده بشه

ولی اشتباه وابسته میشی به اون بچه

از همینش میترسم فقط 

من خیییییلی بهم پیشنهاد میشه تو مترو ارایشگاه عزیزم دوحالت داره  اگر زن وشوهر تو بچه دار شدن ...

نه مورد ایشون اولیه

2706