2737
2739
عنوان

عمه شدم💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 4180 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه داداش خیلی شیرینه😍😍😍😘😘 هم خون و هم ریشه خودته

خواهر شوهرام میگن اتفاقا مامان بچه داداش غریبه است

اما بچه خواهر بهتره

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

مرسییی از همه ❤️❤️❤️

عمه شدن خیلییییی حس قشنگیه😍😍😍😍😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
2738
وای بعد ده سال.. خدا بهتون ببخشه گلم خیلی عمه شدن خوبه خیلیییی خدا به تمام‌چشم‌انتظارها نی نی بده

انقدر گریه کردم ارایشام پخش شده شبیهه دیوونه ها به نظر میرسم😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
زن داداش من دو قلو آورده عین قرص ماه  قدمش خیر باشه عزیزم

مرسی گلم خدا ببخشه براتون

نه عزیزم مامانش دو رگه کره ای ایرانیه 

عزیزم مبارکا باشه😍عسک مامان لطفن 😶😁

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

خدا حفظت کنه که اینقده ماهی و عمه خوبی هستی قدمشونم مبارک هم خواهر زادت هم برادرزادت

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
خواهر شوهرام میگن اتفاقا مامان بچه داداش غریبه است اما بچه خواهر بهتره

چه خواهر شوهرات دلشون سنگه

اولا که مامان بچه داداش غریبه نیس زن داداشته بعدم بچه داداش از ریشه خودته

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706