2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیپ دیشبم

خب نمیشه یکی که عمری اینطوری لباس پوشیده چادر بزنه ک ،شما بهش بگو تو منو همینطوری خواستی اما خب شما هم یکم با دلش راه بیا حالا چادر نه ولی مناسب تر لباس بپوشین 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
تیپ دیشبم

اوه این تیپ با چادر بسیار زیاد فاصله داره 

چطور تورو با این تیپ قبول کرده و انتظار داره یک کاره چادر بپوشی ؟!؟!؟!؟!؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
اگ اینو مقصر میدونس اینو میزد جای مرده ،لجش گرفته حالا ب این هم گفته یکم پوشیده تر بیا بیرون ،این بد ...

چادری شدن یکم پوشیده تر شدن نیست !

غیرت مردم به تار موی زنشو لباسشو مزاحم خیابونی و اینا نیست

غیرتش آرامش دل زنشه

من خودم با خانواده سفت مذهبی ازدواج کردم

همه چادری و من تو همه مجاللسشون بی حجابم ! همه منو پذیرفتن و دوسم دارن 

من مشکلات خیلی بزرگیو دیدم و گذروندم 

واسه همین میگم تغییر کردنش شروع از بین رفتن علاقه بینشونه چون کینه میشه کینه از چادر میشه کینه از شوهر میشه!! 

باز تصمیم با خودش

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2740
چادری شدن یکم پوشیده تر شدن نیست ! غیرت مردم به تار موی زنشو لباسشو مزاحم خیابونی و اینا نیست غیرت ...

خودش منو همینجوری دید و پسندید تا قبل عقد انقد بسته و متعصب نبود جدیدن اینطوری شده

به نظر من سیا درست میگه 

چرا به غیرتت طرف احترام نمیذارین

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706