2733
2734
عنوان

بچه ها تو این اوضاع و احوال غذا چی میپزین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 114 پست
ما دو نفریم ولی حساب کردم ماهی ۳ تومن فقط خوردو خوراکمونه ، لاکچری هم نمیخوریم والا ، معمولی

واقعا دقیقا مث من. تازه خیاط شدم مانتوخریدن حذف شده پارچه میگیرم خودم میدوزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم 4 نفریم ولی شدید حرج داریم با اینکه معمولی میخوریم 

اره بابا دونفر ادمم خیلی خرج دارن ، مگه مثه بعضیا هر روز خونه مامانو مادر شوهر باشی که خرج نداشته باشی ، من که هفته ای به بار میرم ، خرج خونم زیاده

من انواع کوکوها از سبزی و سیب زمینی وبادمجون و... هر چی که حس کنم میشه کوکوش کرد😁

خوراک لوبیا چیتی خوشمزه👌

فلافل

عدسی

آش رشته ی شهرمون و آش دوغ

شیربرنج 

رشته پلو با کشمش و خرما که البته دیگه خرما نمیشه خرید

املت، نیمرو، 

الویه

قرمه سبزی با گوشت مرغ تازگیا پختم خوشمزه هم بود مث همون قرمه سبزی با گوشت

ماکارونی با سویا 

آب دوغ خیار

.... 

گوشت و مرغ تو یخچال دارم ولی سعی میکنم تا جایی که میتونم صرفه جویی کنم ازشون یهو میبینی مهمون میاد به درد میخوره

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731
منم مثه تو 😐

ناهارامون. فقط قرمه سبزی. زرشک پلو. جوجه. کوبیده. شوید پلو. بادنجون. قیمه. فسنجون. دوباره از اول شروع میکنم از رو لیست. 

اصلا کته. دمپخت. دلمه. ماکارونی. کلم پلو  و خیلی از غذاها نمیخوره

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
من انواع کوکوها از سبزی و سیب زمینی وبادمجون و... هر چی که حس کنم میشه کوکوش کرد😁 خوراک لوبیا چیتی ...

آفرین 😍😍😍

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
ناهارامون. فقط قرمه سبزی. زرشک پلو. جوجه. کوبیده. شوید پلو. بادنجون. قیمه. فسنجون. دوباره از اول شرو ...

وا چ خبره تو این گرونی 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
ناهارامون. فقط قرمه سبزی. زرشک پلو. جوجه. کوبیده. شوید پلو. بادنجون. قیمه. فسنجون. دوباره از اول شرو ...

من که یه هفته غذای الکی درست کنم هفته بعد خالم از خودمو زندگیم بهم میخوره ، بخدا تاثیر داره ، ۲ سال پیش یع ۲ ماه تو فشار مالی بودیم به خاطر قسطامون ، غذاهام همینجوری دم دستی بود ، افسردگی گرفته بودم

2706