2737
2734
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 4038 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سال صبر کن ببین بدهی تموم میشه یا نه ،ولی قبل ۴۰ سالگی حتما بیار 

خودمم تو همین فکرم..تا ۱ سال دیگه که تموم نمیشه...ولی میخوام سال دیگه این موقع ها اقدام کنم دیگه

واقعا؟؟؟؟خدا کنه واسه منم دردسر نشه

نه چیزی نمیشه. به سلامتیت و زیباییت برس. الان خانوم پسرداییم اصلا نشون نمیده 41 سالشه. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
میشه چرا نشه آدمی ک شانس داشته باشه شصت سالگی هم باردار میشه.مادربزرگ شوهرم باعروساش حامله میشده.آخ ...

خب همون دیگه من شانس ندارم...اگه داستم که وضعم این نبود

2738
روز زایمان من مامانم متوجه شد سه ماه حامله ست. متاسفانه سقط کرد

🙁😟😢عزیزم‌انشالله تن مامانت سالم باشه بچه شما رو هم خدا حفظ کنه

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
نه چیزی نمیشه. به سلامتیت و زیباییت برس. الان خانوم پسرداییم اصلا نشون نمیده 41 سالشه. 

منم اصلا سنم رو نشون نمیده...به طوری که شوهرم از خودم ۶ سال کوچیکتره و اصلا کسی نمیفهمه..اصلا معلوم نیست

بله عزیزم شرایطتون سخته تا دوسال دیگه چی قسطهاتون سبک میش؟اگه بشه و کاربهتر پیدا کنید خوبه خودت تو ا ...

چرا...یکی ۲ سال دیگه اگه مشکل خاصی خدایی نکروه پیش نیاد خیلی اوضاعمون از اینی که هست بهتر میشه