2737
2734

سلام دوستان این دوتا یکیش کشت ادراره یکشم اکو قلب اگ کسی میدونه جوابشو بهم بگه مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید هم بد نمونه گرفتی عفونت واردش شده

ببین  دقیق یادم نیس که وقتی باکتری رو rare یا few زده باشه -یادم نیس کدومش-اصلا دارو هم نمیدن چون عفونت کم هست این مرجع رو اگه زده بود بهت میگفتم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
شاید هم بد نمونه گرفتی عفونت واردش شده ببین  دقیق یادم نیس که وقتی باکتری رو rare یا few زده ب ...

نمونه روخونه گرفتم بردم دادم چون نوزاد دیگ واقعا نمیشد اونجا نمیدونم والا نگران شدم علاگمش چی میتونه باشه ادرارش یکم بود میده ولی نه انقدرا حس میکنم طبیعیه ولی الان نگران شدم

نمونه روخونه گرفتم بردم دادم چون نوزاد دیگ واقعا نمیشد اونجا نمیدونم والا نگران شدم علاگمش چی میتونه ...

صبر کن دستم خالی بشه برم نمونه ادرار دخترم رو چک کنم ببینم  few بود یا rare تا نیم ساعت دیگه پیام میدم

نگران نباش تهش اینه دارو بده

2738
عزیزم چک کردم مال دخترم few بود که گفت دارو نمیخواد قبل از ازمایش تمیز با شامپو بچه شستی؟ دستت تمیز ...

نه همونجوری با اب شستم نمیدونسم با شامپو باس بشورم.

دسشوییش یکم بو میده شاید داره😨

بنظرت اگ بالا بود جلوش علامتH نمیزاشت!!

ببین  دختر من ۲ ماه یبار باید ازمایش ادرار بده چکاپ بشه

wbc تنها یبار ۴ تا ۵ بود گفتن بالاس ولی چون فقط wbc تنها بالا بود گفتن مهم نیس در کنار پارامترهای دیگه معنی داره

من نمیدونم چه پارامترهای دیگه ای براش مهمه 

الکی خودتو نگران نکن  بزار بری دکتر