2777
2789
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 234 پست
دقیقا منم گفتم این بدتر درد به زندگی مردم میده... جنا میگن ما برتریم البته کافرش بعد بیاد بهمون لط ...

ای بابا کاش همه مثل تو آگاه بودن

بیشتر از  اون، آدم از حماقت یه سریا اعصابش خورد میشه

من دیگه برم به کارام برسم

آقای جنم که رفته،منم برم درسی رو که ازش گرفتیمو مرور کنم، یادم نره😁

عاطی جون یاسان جون خداحافظ

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
بابا این فوقش بتونه جای نمک و شکر رو عوض کنه مثلا بخاد یکیو اذیت کنه     مگه جراحه که بخا ...

نه منظورم این بود شوهرت یه سرو‌دوگوش باشه .خوب همه یه سرو‌دوگوش دارن دیگه خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منظورم این بود شوهرت یه سرو‌دوگوش باشه .خوب همه یه سرو‌دوگوش دارن دیگه خخخ

اااااا حواسم نبود    

موکل این یارو فک کنم هنوز اینجاس داره روم اثر میذاره

پیشته....چخه توله جن    

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
ای بابا کاش همه مثل تو آگاه بودن بیشتر از  اون، آدم از حماقت یه سریا اعصابش خورد میشه من دیگه ...

فدات بشم ایشالا هممون اگاه بشیم و کمتر گول بخوریم

برو تا با سایر اجنه نیومدن

خدافظ عزیزم

منم باید 3تا مقاله تا شب ترجمه کنم  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اااااا حواسم نبود       موکل این یارو فک کنم هنوز اینجاس داره روم اثر میذاره پیشت ...

منم خوابم گرفته .یعنی رو‌منم داره موکل پیاده میکنه؟ 😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
فدات بشم ایشالا هممون اگاه بشیم و کمتر گول بخوریم برو تا با سایر اجنه نیومدن خدافظ عزیزم منم باید ...

مترجم نداشت تو بساطش کمکت باشه؟!

فدات بشم ایشالا هممون اگاه بشیم و کمتر گول بخوریم برو تا با سایر اجنه نیومدن خدافظ عزیزم منم باید ...

انشاالله عزیزم😍😍😘😘

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
منم خوابم گرفته .یعنی رو‌منم داره موکل پیاده میکنه؟ 😂😂

اره اینور اونورت تف کن بلخره یکیش میوفته تو تخم چشش میره گم میشه  

مترجم نداشت تو بساطش کمکت باشه؟!

نه مث اینکه فقط خاله زنک داشت که امار ملتو در میاورد  

بی خاصیت شدن اجنه  

اره اینور اونورت تف کن بلخره یکیش میوفته تو تخم چشش میره گم میشه    

خخخ موفق باشی برو به کارات برس عزیزم م .

خخخ موفق باشی برو به کارات برس عزیزم م .

مرسی قربونت برم پس من رفتم

روزت خوووووووووووووووش

شبت خوش ترررررررررررررررررررررر  

نه مث اینکه فقط خاله زنک داشت که امار ملتو در میاورد     بی خاصیت شدن اجنه    

,,😂😂😂

مرسی قربونت برم پس من رفتم روزت خوووووووووووووووش شبت خوش ترررررررررررررررررررررر    

فدات همچنین

از دماغش در بیاد...مال مردم خوردن نداره...اون مال شوهر و خانواده شوهرم بود مخصوصا خارشوور   &nb ...

خانومی میشه بهت درخواست دوستی بدم؟ فقط یه چندتا سوال کوچیک داشتم. زیاد مزاحمت نمیشم

خیلی 
2801