2733
2734
عنوان

زندگی مشترک بعد ازیک سال

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 30 پست

شوهرت لوس و جلب توجهیه! 

وقتی هم گریه میکنی جلو نمیاد چون میخاد خودش مرکز توجه باشه نه تو! 😁 

منم اینجوری بودم! دارم بهتر میشم! 

4 ساله ازدواج کردم! هنوزم دعوا داریم تازه شدتش بیشتر شده اما خودمونم میدونیم اخرش آشتیه! گاهی ب خودم  میگم تو ک میدونی اخرش اشتی میکنی چرا حرص میخوری ؟ چرا شلوغ میکنی؟! 

بنظرم سالهای اول خ سخته  چند سال بگذره انگار زندگی ارومتر میشه

بستگی داره. ما اوایل خیلی خوب بودیم. الان هم خوبیم نه که نیستیم. ادم پخته میشه. اون‌موقع اگه ۵ ماه یک بار دعوا میکردیم، الان سالی یک بار فقط بحث میکنیم. زود هم تموم میشه. اما روابط عاطفی خیلی خیلی کمتر شده..رابطه هم که خیلی کم...کلا یه جور دیگه هست.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی که از ازدواج بگذره این موضوعات که شوهرت نازت رو بکشه و همیشه دنبال به دست آوردن دل شما باشه کمتر میشه ،زندگی پایین بالا زیاد داره قرار  هست شما همراه شوهرت باشی تو سختی ها نه اینکه شوهرت فقط نازت رو بکشه و فقط مثل روزای اول ازدواج اولویتش شما باشی  ،من ۱۳ ساله ازدواج کردم شوهر منم مثل اوایل ازدواج نازم رو نمیکشه  ولی همیشه و همه جا پشت منه هر وقت احتیاج بهش داشته باشم پیشمه همین برام کافیه  شمام به مرور ،اخلاقها و خصوصیات روحی شوهرت بیشتر دستت میاد و میتونی با توجه به این  اخلاقها به راحتی خیلی از مسائل رو حل کنی

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳

اینکه اول ازدواج هیجانات مثبت دو نفر بالاست و رفتارای رمانتیک بیشتری انجام میدن و بعد که هیجانا آروم میگیره به حالت عادیشون برمیگردن  یه مساله طبیعیه و برا همه هست. این تغییرات دو طرفه اتفاق میفته معمولا دقت کن که رفتار خودت نسبت به اوایل چه تغییراتی کرده بعد اونارو به حالت اول برگردون. گاهی هم اول زندگی آدم یه کارایی رو با جون و دل میکنه بعد میبینه برنامه ی همیشگیشه و فیدبک موردانتظارشو از طرفش نمیبینه زده میشه دیگه اون کارارو نمیکنه. مثلا اوایل مردا موقع قهر و ناراحتیت خیلی نگران میشن و ناز میکشن اما اگه ببینن بجای اینکه روز به روز رابطه پخته تر بشه و اختلافا کمتر، هی قهر میکنی که ناز بکشن دیگه بی تفاوت میشن.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2731

بادوران عقد میشه 3سال هنوزم که هنوز عاشق همیم ی وقتایی که همسرم چندلحظه نیست دلم میترکه..البته کانلا متقابل💓

علتش هم اینه که مادوتا فقط همو داریم تو زندگی. احترام همدیگرو نگه میداریم و کلا تو هرشرایطی باهمیم.

البته ی نی نی تو راهی هم داریم😍

بستگی داره. ما اوایل خیلی خوب بودیم. الان هم خوبیم نه که نیستیم. ادم پخته میشه. اون‌موقع اگه ۵ ماه ی ...

یعنی مشکلی ندارین ک بحث نمیکنید  یا اینکه ترجیح میدید سکوت کنید؟ 

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  

9 ساله ازدواج کردم .اوایل برای منم اوضاع همین بود.چون دقیقا مثل تو منتظر بودم بیاد و اشکمو پاک کنه.کم کم سعی کردم خودم پاشم و اوضاع رو درست کنم و درست هم شد الان بعد نه سال خیلی خیلی بیشتر از زمان دوستی عاشق همیم..کم کم بزرگ شدم باهم بزرگ شدیم .گذشت گذشت گذشت باعث میشه روابط گرم بشه. الان دوتاییتون هزار تا دلخوری توی دلتون هست که بهم نگفتین .بشینین با هم حرف بزنین بدون جبهه گرفتن قشنگ گوش بدین بهم.رابطه زناشویی م مثل درخته برای رشدش باید مرتب هرس شه .دلخوری ها حل شه و بیرون ریخته شه.ببین الکی نگفتن نون والقلم.قسم داده شده به قلم  .قلم و نوشتن معجزه میکنه توی خیلی چیزا .بشین بنویس تمام دلخوری هاتو .کلاهتو قاضی کن ببین کدوم بچه گانه ست .کدوم یکی واقعا حق با تو بوده.از کدوم میتونی بگذری.بعد برو بهش بگو .از همسرتم اینو بخواه و وقتی دلخوری هاشو گفت جبهه نگیر گوش کن  .تا درموردش صحبت نکنین حل نمیشه.

2738
بادوران عقد میشه 3سال هنوزم که هنوز عاشق همیم ی وقتایی که همسرم چندلحظه نیست دلم میترکه..البته کانلا ...

یعنی هیچ کدومتون خانواده ای ندارین؟

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
یعنی مشکلی ندارین ک بحث نمیکنید  یا اینکه ترجیح میدید سکوت کنید؟

نه کلا از اول خیلی کم دعوا داشتیم. اون موقع ها شاید من مثلا دو روز باهاش حرف نمیزدم، بعد آشتی میکردیم. الان دعوا نمیکنیم، اگه بحث هم بشه و صدامون بره بالا، بعد یکی دو ساعت به حالت عادی بر میگردیم! کلا ویژگی شخصیتی هردومون اینه که صبوریم ...ما هم مشکلات خودمون رو داریم. متاسفانه کم هم نیست...

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
الان بعد 3 سال و نیم شدین 16 ساله؟؟؟؟

اره 17 سالمه ، البته زندگی و شوهرمو خیلی دوست دارم ولی اون شور و شوق اولیه نیست😊

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2706