2737
2734
عنوان

همراه اتاق زایمان طبیعی لطفااااابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 66 پست
ن اجباری نیس بهداشت محله میزاره برای زایمان اسان خوبه بری

ممنون چون من فقط دکتر میرم دیگه بهداشت نرفتم ؛ البته هفتمم پائینه ، گفتم بپرسم بدونم؛ ممنون جواب دادین مهربون ⚘⚘⚘

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غلط بکنه بگه 😒بچه خودشو منتشو بکشه باید بیاد پیشت بلخره ی امیدی هست پیشم باشه بهتر جرعت میگیرم

اره عزیزم بالاخره ادم خیلی ارامش میگیره پیش شوهرش باشه اما من خودم دوست ندارم ببینتم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

اگه میخوای بعد زایمانتم لذت ببری و حرص نخوری اصلا اصلا رو نده و اینکه چجوری بگم نداره خیلی راحت بگو من دوس ندارم اونجام ب کارکنان بسپار بگو نمیخوام اونو راهش بدین

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2731
خب عزیزم خیلی راحت بگو نه من راحت نیستم میخوام تنها باشم 😐😐 چقد رودربایستی دارین شما😑

بهش  غیر مستقیم گفتم گفتم تو خودت مریضی پاهات درد میکنه نمیتونی ینی نیاااا دیگ  میگ نه میتونم😒 چطوری بگم اخ بفهمه ینی وسط زایمان یهویی بیاد تو تو اون حال ببینتم  خیلی حالم بد میشه 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
ممنون چون من فقط دکتر میرم دیگه بهداشت نرفتم ؛ البته هفتمم پائینه ، گفتم بپرسم بدونم؛ ممنون جواب داد ...

خواهش میکنم حتما بهداشت برو برای واکسن های بچه باید از الان تو ثبت نام کنی

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
بهش  غیر مستقیم گفتم گفتم تو خودت مریضی پاهات درد میکنه نمیتونی ینی نیاااا دیگ  میگ نه میت ...

غیر مستقیم چه صیغه ایه بابا😕😕😕 خیلی واضح نه مامان جون من دوس ندارم تو اون حالت کسی من رو ببینه حتی شما و مادرم  . بحثی هم درش نیست😕😕به همین راحتی من که با کسی تعارف ندارم  یاد بگیر توام راحت حرفتو بزنی.

2740
اگه میخوای بعد زایمانتم لذت ببری و حرص نخوری اصلا اصلا رو نده و اینکه چجوری بگم نداره خیلی راحت بگو ...

اخ میگم عقل نداره فکر نمیکنه پیشش راحت نمیشم یا کلاس های زایمان از من جلو تر میره اونجا خیلی چیزا رو رو باز توضیح میدن من پیشش اببب میشم میرم زمین اصلا نمیتونم مشکلاتمو بگم به ماما یا به دکتر 

خواهش میکنم حتما بهداشت برو برای واکسن های بچه باید از الان تو ثبت نام کنی

ممنون ابجی من هنوز سه ماهم نشده انقدر که عجله دارم تو سه ماه دوم میرم 😁😘

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
من پسر عمم رفته بود ...منتظر بچه بودیم دیدیم باباشو اوردن بیرون از حال رفته بود....طاقت نمیاره....یک ...

اون دیگه ترسیده بوده وگرنه چیز حال بهم خوردنی ای نیست. چطور موقع تولیدش حالشو ن خوبه

Shake it! shake it!
من پسر عمم رفته بود ...منتظر بچه بودیم دیدیم باباشو اوردن بیرون از حال رفته بود....طاقت نمیاره....یک ...

شوهر من از دم در صدامو شنیده گریه کرده برام

زایمانم ولی وحشتناک سخت بود

⚘خدایا شکرت❣
طبیعی بود عکس العمل شوهرت چیبود

آره، هیچی دلداری میداد نوازش میکرد موقع بدنیا اومدن بچه دکتر به همسرم گفت میتونی بری اونم گفت نه میمونم، خرما و آبمیوه بهم میداد با دستامو گرفته بود.