2733
2734
عنوان

آقایون متاهلی که به همسرتون خیانت میکنید؟ از هر لحاظ

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 53 پست
دماغ استعاره از چیه اینجا؟ 😄😄😄😄😄😄

همونی که میکشونشون به سمت گلا ی مختلف 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوابش اینه که دوست دارن هیجان داشته باشن همین مخفی کاری و دزدکی با طرف بیرون رفتن ارضاشون میکنه  

از خودشونم که می پرسی اکثرا میگن همش که نمیشه چلوکباب خورد  آبدوغ خیار و املتم باید خورد  در کل کسی که اینکارو می کنه خیلی پست و کثیفه 

فاز شوهر دوستم عاشقی بود! میگفت عاشق دو تاشونم و هر دو رو میخواست!!😐

اگه عاشق اولی بود نمیرفت سراغ دومی

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2742

خدالعنت کنه همچین زن ومردایی روکه تعهدحالیشون نیس فسادزیادشده چرا چون ماخودمون ب خودمون رحم نمیکنیم هم جنسمون سایمونوباتیرمیزنه واسه پاشیدن زندگیمون هزارنقشه هامیکشه بابابایکی دوست شدم البته خانوادگی ازقبل شوهرمومیشناختن شوهرم بعدن بااوناآشنام کرد۱سال همش توخونه های هم پلاس بودیم زنه شوهرداشت۱بچه داشت اصلن ب تیپ وقیافشم نمیخوردکه بخاداهل فسادباشه اخرسرفهمیدم هرروزباشوهرم تماس تصویری سرلختی میحرفه وباهم تلفنی درارطباتن بخدا۱لحضه ازذهنم عبورنمیکردکه بخادهمچین اتفاقی بیوفته دیگه پشت دستموداغ کردم باهیچکس دوست نشم وجزخانواده هاباکسی درارتباط نباشم الان خیلی ازون جریان میگذره ولی من بدبین شدم شکاک وبددل شدم دیگه اگه شوهرم بگه روزه باورش ندارم وهرروزخدالعنت میفرستم به اوهرزه ک ب من میگفت خاهروپشت سرم باشوهرم لاس میزد

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘

یاد یه کلیپی از حسن ریوندی ( کمدین) افتادم که همین سوال رو از آقایون پرسیده بود و جواب اقایون هم این بود که درسته که ما کبابو شیشلیک دوست داریم دوست داریم بعضی وقتها قیمه بادمجون هم بخوریم .      

شوخی کردم . اگه بخوام به سوالتون جواب بدم باید بگم دلیل خیلی از خیانتها ربطی به تنوع طلبی و هرزگی و بی بند و باری آقایون نداره . خیلی اتفاقها بعد از زندگی متاهلی میوفته که باعث میشه دو طرف به این سمت برن . وقتی که آقایی از زندگی زناشویی اش راضی نیست ( دلایلش رو اگه خواستین به تفسیر میگم ) و به دلیل مشکلاتی از قبیل عدم توانایی پرداخت مهریه و نفقه و اجرت المثل و ... امکان جدایی نداره و از طرفی هیچ عشق و علاقه ای هم به همسرش نداره و تو جامعه سیگنالهای مثبت و محبت هایی رو از طرف خانومهای همکار و دوست و آشنا و ... دریافت میکنه به سمت اونها جذب میشه و اون خلا عاطفی رو به صورت پنهانی با اونها پر میکنه در حالیکه اوایل کار حتی نمیدونه داره خیانت میکنه و وقتی که وابستگی و پیوند عاطفی بیشتر میشه کار به رابطه کامل و خیانت و ... ختم میشه . متاسفانه خیلی از خانومها و اقایون روش زندگی متاهلی و دوست داشتن و عشق ورزیدن رو بلد نیستن . خیلی ها (مخصوصا خانومها )اهمیت رابطه ج ن س ی رو نمیدونن و اون رو در حد رفع تکلیف میدونن . خیلی از خانومها از این موضوع فراری هستن و حتی به دنبال رفع مشکل و کمک گرفتن از مشاور و یا پزشک هم نمیرن و شنیدم که به همسرشون میگن همینی که هست . من اینجوری ام . خیلی از خانومها و همچنین اقایون بعد از ازدواج به دنبال تناسب اندام و ورزش نیستم و بعد از زایمان به قدری غرق در بچه داری و کار خونه میشن که با اون جذابیت روزهای اول فرسنگها فاصله میگیرن . خیلی از آقایون این کار رو به تلافی خیانتی که از طرف مقابل دیدن انجام میدن . من موردی رو از همکارانم میشناسم که خانومش با اقایی در حد چت ارتباط داشت و ایشون از موضوع مطلع شد و بعد از کلی داستان و ابراز پشیمونی خانومش و عادی شدن زندگیش ایشون بعد از 14 سال زندگی مشترک به تلافی اون کار خانوم الان به صورت پنهانی با چند نفر در ارتباط هست و به قول خودش رابطه چتی خانومش رو با رابطه کامل با خانومهای دیگه داره تلافی میکنه و نا خودآگاه وارد این موضوع شده . من فقط این رو بگم اگه خانومی با مشکل خیانت تو زندگیش روبرو میشه قبل از اینکه بیاد اینجا تاپیک بزنه و شوهرش رو لعن و نفرین کنه و بگه همه مردها هرزه هستن و ... و بقیه خانومها هم فحش بدن و نفرین کنن ، تو ضمیر ناخودآگاه خودش ببینه کجای کارش مشکل داشته . کجا رو کم گذاشته . از چه چیزی غافل شده . البته این دو طرفه هست و وقتی اقایی هم خیانت دید باید این موضوع رو جدی بررسی کنه و اگه واقعا دلیل پیدا نکرد اون وقت میشه به شوهر و یا خانوم او شخص برچسب هرزگی و .... زد . که در این صورت هیچ دوایی برای این درد پیدا نمیشه بجز جدایی . چون خیانت تا آخر عمر تو ذهن شخص باقی میمونه و مثل خوره وجودش رو از درون میخوره . ببخشید طولانی شد ولی این تجربیات من تو این زمینه بود و لازم دیدم اینجا بگم . شاید بدرد دوستان بخوره .

2740
حیاهمیشه ازسمت زنه اون بایدعفت وحیای خودشوحفظ میکرد هزازی ک مردمن هیزباشه اون نبایدوامیرفت

بله همینطوره.....زن باید با حیا و عفیف باشه حتما در مورد مرد هم صدق می کنه.....شوهرم به من هم خیانت کرده، اما من ذره ای گله از دوست دخترش ندارم، این شوهر من بود که باید به من وفادار می ماند، این خانم که تعهدی به من نداشت، بله این دختر شوهر من رو به سمت خودش کشوند  اماحتما مقصر اصلی شوهر خودم هست که به تقاضاش پاسخ داد

2706