2737
2734

امروز رفتم پیش یه مشاور باهاش حرف زدم از کل زندگیمون پرسید راجب شوهرم خودم ،ازم پرسید که شوهرم وقتی پیشمه همش گوشی دستشه یا نه ؟بهم محبت میکنع یا نه منم جواب همشو دادم ،بهش گفتم که وقتی شوهرم پیشمه خیلی خوبه و چیزی ازش ندیدم ،اما وقتی اونجاس عوض میشه اخلاقش.

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربر ریحانیییی هستی شما؟

همونکه شوهرت ی شهر دیگه بود

خب استدلالش چی بود ازون پیاما؟

کاربری قبلیتون چی شد؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2731
2738
چرا کاربریت ک ریحانی بودحذف شد.ما فرداشم پیگیر بودیم ولی کاربریت نبود.

منم پیگیر بودم دلیلشو الان پرسیدم .کلا انگار رفت

داستان چیه😡😒😒😒😙

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
کاربر ریحانیییی هستی شما؟ همونکه شوهرت ی شهر دیگه بود خب استدلالش چی بود ازون پیاما؟ کاربری قبلیت ...

اره عزیزم همونم میگه کار دوستشه

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2706