2737
2734

سلام

واسه خارشش بردم دکتر متخصص اطفال کرم کالامین وهیدروکورتیزون وشربت ستیریزین داده.ولی هنوز خوب نشده.اگه پسرم خوب شد که دوباره میگیره از خانوادم .نمیتونمم که نرم خونه ی مامانم چیکارکنم

کجاش خارش گرفته؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنه خونه مادرت ساس هست 

خارش شدید داره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731

چه مدلی خارشش. بصورت زخم چرکی هم هست؟سمت شمال یه مدل خارش پوستی اومده که دونه هاش ابدار و دکتر گفته واگیرم هست پسر ابجی منم گرفت دو سه روزه هوب شد پیش دکتر عمومی بردن گفت حساسیته.

شاید گال گرفتن چون متایفانه واگیره وهمه باید باهم درمان بشن

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
2706