2733
2739

باسلام

علائم حساسیت چیه؟پسرم چهارماهشه چندروزه خیلی بیقراره خصوصا امشب..انقددددر گریه کرد پسرم😢 هرچی شیرگزاشتم دهنش نخورد..الانم باگشنگی خوابیده.حس میکنم شکمش دردمیکنه.ینی بخاطر شیرگاو میتونه باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندون عزیزم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

یکی از نشانه های الژی اسهال و استفراغ هس

یکیشم اینکه تو مدفوع بچه خون وجود داشته باشه

با آرمایش مشخص میشه الرژی داره یا نه

در همین حد اطلاعات دارم

♡دخترم♡ تو زیباترین هدیه خداوند به من و پدرت هستی ،    بی صبرانه منتظرتیم😍

اگه حساسیت داشته باشه باید پوستش دونه قرمز بریزه بیرون 

خیلی شدید باشه تو مدفوع خون دیده میشه و اگه پروتیین گاوی و یه سری چیزای دیگه رو بخوری یا بالا بیاره یا نوشخوار کنه به اصطلاح 

منم پسرم خیلی بیقرار بود شبانه روز گریه میکرد رو صورتشم یکم دونه میزد سینشم خس خس داشت و رفلاکسم داشت خودم شک کردم به دکترش گفتم گفت احتمالش زیاد حساسیت به پروتئین گاوی باشه گفت رژیمشو یک هفته رعایت کن اگه خوب شد همینه منم همینکارو کردم و بچم خیلی خوب شد الانم همچنان رژیمم

2738

عزیزم شیر گاو بعداز یکسالگی باید بدی الان خیلی کوچیکه معده ش نمیتونه هضم کنه اگه خونه نبات داری نبات داغ درست کن یکم باعرق نعنا قاطی کن 2قاشق غذاخوری بهش بده 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
دندون تو چهارماهگی؟؟

دخترم از ۴ ماهگی شروع شد آخر ۵ دراورد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ن بابا خودم سه روزی میشه شیر گاومیخورم عزیزم

اوه خداروشکر.نه حساسیت نیست اگه دل دردداره شربت اهورانی نی بده.شایدشیرخودت تلخه یاجاییش دردمیکنه پسرم  از۴ماهگی بی قرارشدچون بعدش فهمیدیم داره دندون درمیاره لثه هاشم چک کن یادرکل فردایه دکترببر

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706