2733
2734
عنوان

ماهیانه ازشوهرتون چه مقدار میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 85 پست
فقط وام خونگی من از این راه 15 میلیون پس انداز کردم وگرنه خیلی ولخرجی میکنم 

من شدیدا ولخرجم بعضی وقتا شوهرم میگه تو اندازه هفتا زن برای من خرج میتراشی🤣🤣🤣🤣

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شدیدا ولخرجم بعضی وقتا شوهرم میگه تو اندازه هفتا زن برای من خرج میتراشی🤣🤣🤣🤣

منم دقیقا مثل توام ولی وقتی وام خونگی بزارم مجبورم اون مبلغ رو هر ماه بدم به وام واسه همین جلوی ولخرجی رو ميگيره مجبوری کمتر خرج کنی 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
برالباسواین چیزا بخواییدبخریدبعداپول میده؟به من نمیده یا بامنت میده.براهمین ازهمه خرجام میزنم تاجمع ...

لباس رو معمولا عید به عید و شهریور میگیرم...این ماه باشگاه نرفتم چون هم ماه رمضونه هم خواستم ماه بعد تولدشه ..لباس بخرم براش...یارانه هم یک سال جمع میکنم و ی دفعه یک میلیون بهش میدم بزار به چشمش بیاد

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...

من یه قلک دارم.هر روز توش پول میندازم.حتی  شده یه هزاری

با این کار پس انداز دارم.شاید کم باشه.اما به درد بخوره

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
مرسی عزیزمم    

من ماهی 100میگیرم براآرایشگاه ویه وقت اگه رفتم خیابون چیزی دلم خواست بخرم.ولی لباساموخرج خونه این چیزاباخودشه هروقت بیشتربخوام میگیرم.البته من آرایشگاه نمیرم خواهرم آرایشگره برام انجام میدم منم مقداریشومیذارم کناربرای تولدشوروزمردکادومیخرم براش.پس اندازمونم که باهمه دیگه پس اندازجداگانه ندارم خودش برام طلامیخره 

2740
لباس رو معمولا عید به عید و شهریور میگیرم...این ماه باشگاه نرفتم چون هم ماه رمضونه هم خواستم ماه بعد ...

ما اصلا یارانمونوازخانواده هامون جدانکردیم.کلاتوپول دادن سختوخشکه

دردم از یار است و درمان نیز هم
من ماهی 100میگیرم براآرایشگاه ویه وقت اگه رفتم خیابون چیزی دلم خواست بخرم.ولی لباساموخرج خونه این چی ...

خوب کاری میکنی عزیزم خوبه یاد بگیرن ی پولی ب ادم بدن😊😊

الهی..هرکی ذهنش درگیره آرامش به دلش بنداز و کمکش کن