2737
2734

يعنى تاپيك زدم هيچكى نيومد ببينه تاپيكو حتى يه نفر بعد ١ساعت 😐

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

من نامزد قبليم اينجورى بود كه جفتمون صبحا با هم ميرفتيم سر كار ظهر باشگاه عصر بيكار باهم بوديم

جدا شدم حالا با كسى كه آشنا شدم صبح سر كاره من از كارم اومدم بيرون دانشگامم تموم شده فعلا تا امتحانا، صبحا بيكارم ظهرا كه مياد همزمان ميريم باشگاه برميگرديم ميخوابيم باز عصر ميره سر كار باز من بيكارم تا ١١-١٢ اين چه وضعشه اصلا عادت ندارم 😭

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه میشه😕

باورت نميشه

ضايع شدم پاكش كردم 😂

2738
باورت نميشه ضايع شدم پاكش كردم 😂

بعضی وقتا تعدتد بازدیدارو نشون نمیده😕

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
من نامزد قبليم اينجورى بود كه جفتمون صبحا با هم ميرفتيم سر كار ظهر باشگاه عصر بيكار باهم بوديم جدا ...

سلام میخواستم بپرسم شما که انقد ازادید که حتی خونه مجردی دارید رابطتون با نامزدتون در چه حده؟