2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم همین طور تنبلی دارم و پرولاکتین بالا اگه کسی راهی بلده راهنمایی ام کنه

عزیزم شما ب هیچ عنوان داروهای گیاهی مصرف نکن ک پرولاکتینو ب شدت می‌بره بالا... سرخود هیچ دارویی استفاده نکن!!

برو دکتر، اول ی مدت برات دارو تجویز میکنه ک پرولاکتینتو بیاره پایین. این مشکل ک حل شد، بهت داروهای تحریک تخمدان میده و باعث میشه ک فولیکولای خوبی داشته باشی و باردار بشی ب امید خدا ❤

عزیزم گریه نکن... چی شده؟؟ مشکلت چیه؟

پارسال باردار شدم😍اینقد حالم بد بود و سختی کشیدم از ویار ک حد نداشت تا ۴ماهگی. تازه میخواست ویارم خوب بشه ک لذت ببرم از بارداریم ک سونو دادم جنین ناهنجاری داشت و مجوز سقط😢😭😭باقی مانده داشتم کورتاژ شدم .الان ۹ماه میگذره اما باردارنشدم😢😢

پلی کیستیک هستم عزیزم  خیلی ناامید و افسردم😔😔😔😔

قابل درمانه چرا اینقد نامیدی برو ی دکترخوب و تحت نظرش باش مطمئن باش درمان میشی زن داداش من 4 سال منتظر بود رفت رویان تهران ضخامت رحمش زیاد بود ی جراحی کرد و یمدت درمان دارویی مصرف کرد الان دوتا دختر خوشکل و ی پسر داره

پلی کیستیک هستم عزیزم  خیلی ناامید و افسردم😔😔😔😔

وای آخه این ناامیدی نداره ک 😃 اینهنه داروهای تاثیرگذار هست...

منم دقیقاً مث شما بودم. اگه حوصله‌شو داری برو تاپیک  معجزه‌ باردار شدنم  رو بخون. مطمئن باش خیلی کمکت میکنه 😍

2706