2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پارمیدا جون الان دارم گوش میدم خیلی خوبه. ای کاش ایران بودین واقعاً.. باز میپرسم اگه امکانش بود میگم بهتون برای ضبط. امکان ضبط به صورت استودیویی رو دارین اونجا؟

آتلیه کلاه فرنگی www.kolafarangi.ir
من توی خونه میکروفونی که اونموقع هم باهاش کار میکردم برای تهیه گزارش و ضبط صدای بچه ها رو دارم..(صدای بچه ها را توی مدارس ضبط میکردم و استودیو نمیامدن) نرم افزار هم برای کار دارم... 3 هفته دیگه دارم میرم آلمان و برای 3 ماه میمونم.. میتونم از همکارهای قبلیم بپرسم که از استودیوشون اجازه استفاده دارم یا نه.... فکر نمیکنم موردی داشته باشه... البته رئیس رادیو عوض شده... اگر کار مورد قبول شما بود من با همکارهام ارتباط دارم و هر لحظه میتونم ازشون درباره استودیو سوال کنم.

شاید اینجا هم بتونم کاری کنم (کنیا) منتهی مطمئن نیستم.. ولی شاید بتونم از استودیوی تلویزیون و رادیوی ARD آلمان اینجا استفاده کنم.. ولی اصلا مطمئن نیستم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد