2733
2734
عنوان

چند بار رابطه در طول هفته بین زن و مرد نرماله؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 525500 بازدید | 230 پست
چقدر سخت...امیدوارم مشکلتون حل بشه

باورت ميشه گاهي ميگم نكنه اعتياد داره يا اصلا همجنس گراست بس كه سرده!!

نميدونم چكار كنم البته نا گفته نماند مشغله كاري هم داره

هروز از هفت صبح تا هفت شب ادارس

وقتي مياد كه خسته اس

ولي خوب اگه دليلش خستگي بود بايد روز تعطيل وقت ميگذاشت ديگه

ولي اينكارم نميكنه

منم خيلي خسته ام بس كه نه شنيدم

البته ميگن سيگار هم ميتونه علت سردي باشه اونم خيلي سيگار ميكشه

نميدونم چكار كنم

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورت ميشه گاهي ميگم نكنه اعتياد داره يا اصلا همجنس گراست بس كه سرده!! نميدونم چكار كنم البته نا گف ...

میفهمم چی میگین،یکی از دوستامم همین مشکل وداره،ی بچهء۴ساله داره آخرین باری ک باهم رابطه داشتن سر اقدام همین بچه بود😐بشینین باهاش حرف بزنین دلیل بخواین،یاکلاسردمزاجه یا مشکل دیگه ای داره  که درهرصورت هرکدوم راهی داره

با عرض شرمندگی 2 ، 3 ماه یکبار !!!!!!!!! اما داریم بیشترش می کنیم چون دیگه می خوام اقدام کنم واسه ما ...

منم دقیقا اینجور م با اینکه سه ساله عروسی کردیم و بچه نداریم ماهی یه بار رابطه داریم

2731

عزیزم بستگی به این داره مزاج همسرتون

بعدشم مرد اگه خستگی جسمی یا فکری داشته باشه نمیتونه

من خودم تازه ازدواج کردم همسرم میگه روزی یک بار من میگم روزی چند بار ولی میبینم همسرم نمیتونه خخخ پس من غیر طبیعی ام😆

زمین با ارزش خواهد شد وقتی که مردم بفهمند؛ انسانیت بهترین دین است...!
میفهمم چی میگین،یکی از دوستامم همین مشکل وداره،ی بچهء۴ساله داره آخرین باری ک باهم رابطه داشتن سر اقد ...

وای چه سخت😪😪

دوساله عروسي كرديم و رابطمون انقدر كمه كه فكر كنم به زور بشه ماهي يكبار اونم به اصرار من خيلي بده ا ...

بنظر من ادویه های گرم خیلی ثأثیر داره

ببخشید من رک میگم قصدم راهنمایی و کمک

شما به عنوان خانم خونه غذاهاتون رو سمت گرمی ببرید

بعدشم شما با رفتارتون تحریکش کنید مثلا موقع تی وی دیدن بخوابید سر پاش 

یا پیراهن کوتاه بپوشید جلوش دولا راست شید

از هیکل شوهرتون تعریف کنید

یه جا خوندم برای نعوظ سریع از چای ولرم استفاده کنید 

یه مقدار چای توی دهنتون نگه دارید

من هم دوست دارم. هفته ای دو بار را. ولی همسرم. هفته ای یکبار بیشتر دوست نداره. حالب اینه که خیلی زود ارگاسم  می، شه و بعدش اگر من طول بکشه غرغر و پرسیدن نکنه تاخیری زده. اعصابم را داغون می کنه. 

کلا قبل از رابطه سد. حین رابطه گرم. ولی تمایل اولیه ندارا

2740
ما راستش قبل از نی نی هفته ای دو سه بار. حالا هفته ای یه بار دو هفته ای یه بار...که اونم من که هیچ و ...

بنظرم باید شاشید تووی زندگیه متاهلی .زنه خر شوهر میکنه و مرد خر زن میگیره....خداییش دوره و زمونه میطلبه که فقط زید باشی والسلام.همه مردا و زنا خراب شدن.هیچ خوبی دیگه وجود نداره.همه پرده ها دریده...خوب کجا بووووووووود دلتون خوشه.ادم احمق متاهل میشه.والسلام

یه سریا چون همه رو امتحان کردن و هیچکی نگرفتتشون انگار دارن میمیرن از حقارت🤣🤣🤣خدایی نیاین جایی که به سنتون نمیخوره🤣🤣🤣

خدارو شکر مشکله من حل شد به عالی ترین شکل

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️