2737
2739

اگر اين طور باشه هر كاربري ١٠ تا اكانت بسازه مي تونه هر تاپيكي دلش خواست تعطيل كنه 

خيلي تاپيك ها هيچ حرف بدي زده نشده داخلش اما زود حذف مي شه و بعضي ها با وجود حرف هاي ركيك و زشت پاك نمي شن

تعداد رای : 45
نظرسنجی
بله به همين شكل فعلي خوبه
11
24%
لازمه گزارش ها بايد بررسي بشن و بي جهت تاپيك تعطيل نشه
34
75%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر نکنم نی نی سایت اینقدر کارمند داشته باشه که بخوان ۲۴ ساعته تخصصی بررسی کنند صحت و سقم گزارش ها رو بررسی کنند .

احتمالا روش فعلی به صرفه تره

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
فکر نکنم نی نی سایت اینقدر کارمند داشته باشه که بخوان ۲۴ ساعته تخصصی بررسی کنند صحت و سقم گزارش ها ر ...

١٠ گزارش خيلي كمه بعد هم سايتي با اين همه بازديد و كاربر كي گفته نمي تونه نيرو داشته باشه؟

2738

یه تنه اومدی انقلاب کنی ها.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706