2737
2739
😁😁 آخه خانوما نباید رو بدن بهشون😏

دیگه هرکس باید خودش رعایت کنه من به شخصه تو تاپیک اقایون پست نمیزارم ریپلایشونم نمیکنم درخواست دوستی ام بدن رد میکنم حتی لایکشونم نمیکنم به همین راحتی

چی بگم کاش بنده ی خدا شوهراشون میدیدنش ، واقعا ناراحت میشم میبینم یه بار رفتم تو تاپیک آقایون ، از ک ...

دقیقا

آفرین

قبح خیلی چیزا رو از بین میبرن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه هرکس باید خودش رعایت کنه من به شخصه تو تاپیک اقایون پست نمیزارم ریپلایشونم نمیکنم درخواست دوستی ...

منم حرفم همینه

این دیگه حداقل کاریه که یه خانوم برای احترام به خودش میتونه بکنه👍

2731
@اوپرا     سلام بر بانو اوپرا ی عزیز😘😘😘 عرض ارادت✋😁😁

سلام عزیزم

اومدم توی تاپیک دیدم حرف حق زدی ولی حوصله مکالمه با کاربری که جفتمون میشناسیم و سابجکت هست رو نداشتم در رفتم  

😁
سلام عزیزم اومدم توی تاپیک دیدم حرف حق زدی ولی حوصله مکالمه با کاربری که جفتمون میشناسیم و سابجکت ه ...

😁😁😁

اختیار دارین😄😅😅

من تو یه تاپیک گفتم چاق بودم و فلان بعد ازم بچه ها پرسیدن چجوری لاغر شدی وزن و قدمو گفتم بعد اومدم ...

عوق

منم واسه هیکل و ورزش سوال داشتم

یهو دیدم یه کاربر عکس .... گذاشت🤢😷 دیدم مرد تشریف

2738
اگه انقد تحویلشون نگیرن و نرن تو تاپیکا مزه پرونی نکنن میرن پی کارشون اما متاسفانه بهشون رو میدن و ...

واقعا👍

خیلی زشته دیگه😏

یادم نمیاد رو پیام اقایی ریپلای کرده باشم تا حالا... اما اونا گاهی رپی میکنن و منم خیلیییی سرد و مخ ...

😁😁😁😄😅

منه بیچاره یبار بایکی کلی حرف زدم اونم پیگیر بود آخر که یه عکی بد فرستاد فهمیدم مرد بوده🤕😧😧🤧

به نظرم این حجم از خاله زنکی از یه مرد بر نمیاد 😂😂😂متنفرممممم از این مردا مرد باید بوی عرقش کل خونه برداره وقتی میاد 😷ببخشید خاستم عمق فاجعه مشخص شه نه بشینه پای نی نی سایت هی چرند بگه به نظرم این یه خانومه که با اسم مرد اومده 😹😹😹

به نظرم این حجم از خاله زنکی از یه مرد بر نمیاد 😂😂😂متنفرممممم از این مردا مرد باید بوی عرقش کل خو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

بدبخت بیچاره همسر اینا. یا اون فلک زده ای که بعدا قراره زن اینا بشه😫😖😕😕😕😕

2706