2737
2734
عنوان

حس میکنم شوهرم خیلی ازم دور شده یه طلاق عاطفی تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 9819 بازدید | 92 پست
نمیدونم به مرور زمان اینطوری شد 😭😭😭😭😭الان بهم گفت کاش از زندگیم بری شکلتو نبینم دیگه 

بفرما مرتيكع اينجوري ام ب اين طفلك گفته اي خدا الان كلمو ميكوبم تو ديوار☹️😫

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
عزيزم واقعا زندگي با ي همچين جونوري سخته قبول كن ب خدا من اگه از شوهرم همچين حركاتي ببينم سه تا بچه ...

عزیزم من یبار اقدام به طلاق کردم خانوادم باهام مثه جذامی ها رفتار کردن بی خوشبینی نگاه جامعه ما به طلاق گرفته ها افتضاحه

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من یبار اقدام به طلاق کردم خانوادم باهام مثه جذامی ها رفتار کردن بی خوشبینی نگاه جامعه ما به ط ...

😫😫😫😫😫😫از اينكه جهان سومي هستيم متنفرم به خدا از ته قلبم دارم برات ميسوزم يني ميتونستم ميومدم شوهرتو خفش ميكردم😏😂

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
2731
بسیار از راهنمای بجاتون تشکر میکنم . 

خواهش میکنم بنظرم ادم باید تا میتونه برای حفظ زندگیش مشکلاتشو حل کنه,خانومایی ک راحت میگن طلاق نمیدونم مطلقه از نزدیک دیدن ک با چ مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنه یانه,توی کشور ما با چه دیدی به خانوما نگاه میکنن و چ تورایی براشون پهن میکنن,و حتی همجنس خودشون باهاشون رفت و امد نمیکنن ک مبادا...میدونم اینا فکرا و حرفای عهد قجره ولی واقعیت جامعه ماست,یا فکر میکنن زندگی بعدی یه شاهزاده میاد خاستگاریشون یا چی....به هرقیمتی نباید زندگی کرد ولی الکی الکی هم زندگی رو نباید از هم پاشوند مخصوصا وقتی پای یه طفل معصوم وسطه

دختر پاییز
خواهش میکنم بنظرم ادم باید تا میتونه برای حفظ زندگیش مشکلاتشو حل کنه,خانومایی ک راحت میگن طلاق نمیدو ...

همه چیزایی که گفتیو دیدم بعلاوه ترس از اینده ی فرشته ای که با خواست خودم اوردمش به این دنیا و مسولم در برابرش

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

خدا بهت صبر بده انگار داستان زندگی خودم خوندم اگه خانوادعاتم به این نایجه رسیدن که طلاق برات بهتره با این اوصاف که گفتی از شوهرت بنظرم بفکر خودت باش تا جونی نگران دخترتم نباش تا ۷ سالگی با تو هست بعدشم خدا بزرگه . خیلی ناراحت شدم خودم همین روزارو گذروندم البته با تفاوتایی بیشت  از مشکلات شما که گفتی . خدا کمکت کنه . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

بنظرم بعد از اون پیامی ک بهت گفته دیگه جواب نده و کشش نده,شبم ک اومد یه سلام کن و خودتو با بچت سرگرم کن,دور و برش نباش,تو دست و پاش نباش...بذا یمدت بگذره اتیش هردوتون سرد بشه,دلش برات تنگ بسه و بهت نیاز پیدا کنه,بعد یه برنامه بذارید حرف بزنین,ولی تا اون موقع اصلا گله و غر و دعوا و اینا نکن یه سلام و غذا خوردن و چای خوردن کنارهم,بقیش با بچت مشغول شو...

دختر پاییز
2740
عزيزم واقعا زندگي با ي همچين جونوري سخته قبول كن ب خدا من اگه از شوهرم همچين حركاتي ببينم سه تا بچه ...

شما بچه بیار میبینی جونت میشه باید بیای تو اون دنیا تا ببینی چه خبره زده هنوز واسه نظر دادن

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
بذارین اسکرین بدم از پیامام

وای الهی بمیرم برات

بخدا قسم تو این مدت دوسال نی نی سایت بودنم هرگز برای مسی دلم نسوخته که الان بغض کردم

عزیز دلم بخاطر خوشبختی بچتم شده ازش جداشو

🧚‍♀️

سلام عزیزم. 

قربون دل شکسته ات برم. 

یه کاری میگم تا حد اقل 40 روزانجام بده. نتیجه میبینی 

سخت هم نیست. 

چله بردار چله یاسین و حدیث کسا عالیه. 

اگه چله یاسین برداشتی اینطوری بخونش یه ظرف آب بزار جلوت یاسین 7 تا مبین داره به هر مبین که رسیدی فوت کن به آب 

و از اون ظرف آب تو طول روز استفاده کن و خودت و بچه و همسرت بخورین. 

توسل کن به ائمه. 

دوم اینکه برای مهر و محبت که به دل همسرت بیوفته 

1001 یا ودود خیلی خوبه عالیه. چندین بار بخون حتی میتونی رو یک شیرینی یا شربت بخونی بدی بخوره. 

سوم دوباره برای مهر و محبت 3 بار سوره مزمل رو بخون به شربت بده بخوره. 

همه اینکارا سر جمع 40 دقیقه هم نمیشه. 

تا چهل روز این کار رو انجام بده حتما. 

اگه نتیجه دیدی منم دعا کن. 

دیگه اینکه تو رفتارت تجدید نظر کن عزیزم. 

این مرد از این راه نمیتونه اینجوری برگرده. 

بهت دو تا کانال معرفی میکنم حتما حتما حتما عضو شو 

و انجام بده. 

اگه انجام بدی صد در صد نتیجه میبینی و مثل اول عاشق همدیگه میشین اما به شرط مداومت. 

همسران با نشاط 

قرار عاشقی 

...... 

اگه بی حال و کسل هم هستی 

آمپول ب کمپلکس 

یا شبی یدونه قرص ویتامین ب 6 بخور. 

2706