2737
2739
عنوان

فکر کنم سوخت 😖😖 شما بگید ینی سوخت واقعا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 37 پست

نسوخته من گوشکوب برقیم رو فکر کردم سوخته ۵ تا تعمیرگاه بردم گفتن دیگه درست نمیشه ناامید شده بودم بردمش یه تعمیرگاه مرکز استان ۱۰ دقیقه ای درستش کرد

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
ديشب مامانم گفت بيايم خارج شهر با ماشين من اون برونه بيايم خونه اقوام صبح برم ميگردونه خونم، هز ...

شوهرم الان از سرکار میادو میخوادتا دوساعت دیگه بره باز سر کار به نظرت بهش بگم اتورا یا بزارم بعدا بگم ؟  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نسوخته من گوشکوب برقیم رو فکر کردم سوخته ۵ تا تعمیرگاه بردم گفتن دیگه درست نمیشه ناامید شده بودم برد ...

اخه ن بود داشت ن جرقه ای ن چیز دیگه ای . خودم هم میگم نسوخته ولی نمیدونم چه کارش کنم 

اخه ن بود داشت ن جرقه ای ن چیز دیگه ای . خودم هم میگم نسوخته ولی نمیدونم چه کارش کنم 

ببر به کسی که سر درمیاره نشون بده

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2728
2738