2733
2739
خوب بخاطر همین زندگیتو بهم زدی؟؟مگه چند نفر حق طلاق دست خانماس؟؟؟چرا قبل از شروع ب پایان یه قضیه فک ...

پدرم مخالفه ازدواجمون بود اعد امشب همین بحثو کشید وسط گفت این شرط نباشه من رضایت نمیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب بخاطر همین زندگیتو بهم زدی؟؟مگه چند نفر حق طلاق دست خانماس؟؟؟چرا قبل از شروع ب پایان یه قضیه فک ...

دقیقا فک میکنن خیلی خوبه حق طلاق گرفتن آخه وقتی بیس جامعه حق با مرده حق طلاقم که داشته باشی بازم قانون پشت اون

2738

اتفاقا من خیلی با ادبم ولی تالا براتون پیشومده شدیدا یکیو بپرستید و بهشتتون زندگی با اون ادم باشه و اون ادم بره و موقع رفتن مادرش بگه اره بریم ما دخترتونو نمیخوایم

پدرم مخالفه ازدواجمون بود اعد امشب همین بحثو کشید وسط گفت این شرط نباشه من رضایت نمیدم 

حق داشتن ناراحت بشن. باید قبلش اعلام میکردید نه در مجلس رسمی. نامزدتون قدرت نه گفتن قوی داشته. همین. 

اخه حق طلاق رو خیلی از مردها نمیدن و بهتر وبد زودتر مطرح میشد.

به شما حق میدم اما مطرح کردن یهوییش خوب نبوده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2706