2733
2734

سلام خانما نماز روزه هاتون قبول باشه. خیلیامون مشکل و حاجت داریم این یه تاپیک ختم صلوات هست برای حاجت روایی ولی یه تفاوتی داره. اینجا میخوایم یه کاری کنیم که از این تاپیک دست خالی برنگردیم و ان شاالله هممون حاجت رواشیم. شرایطشو میگم هرکسی دوست داره شرکت کنه بسم الله یکم اراده میخواد. اینکه یه تاپیک ختم صلوات هست این قسمتشو فکر کنم همتون آشنا باشین. هرکسی هر تعداد تسبیح خواست اعلام میکنه، از امروز که 11 رمضان هست شروع میشه و تا سومین شب قدر یعنی 22 رمضان فرصت داریم که صلواتهارو تموم کنیم. صلواتهارو هدیه میکنیم به 14 معصوم، نیت اولمون سلامتی و فرج مولامون امام زمان(عج) قرار بدیم، نیت بدی حاجت روایی تمام مسلمین و مسلمات از جمله دوستان شرکت کننده این تاپیک، و نیت آخر حاجت روایی خودمون قرار بدیم. اما نکته اصلی اینه. تو سایت زیاد میگن که کلی دعا و ختم برداشتیم ولی حاجت نمیگیریم. مانع اصلی حاجت گرفتن، گناه هست. برا همینه که حاجت نمیگیریم. اینجا هرکس که نیت میکنه شرکت کنه، امشب با خدا و امام زمان(عج) خودش خالصانه و از ته دل عهد ببنده حداقل یک گناهشو ترک کنه و از فردا شروع کنه، اگر گناه بزرگی داریم از همون شروع کنیم، مثلا عهد ببندیم حجابمونو بیشتر رعایت کنیم، غیبت و بداریم کنار، خوش اخلاق تر بشیم با اطرافیان مخصوصا پدرو مادر و ... حالا هرکسی تو دل خودش نیت میکنه. و سعی کنیم نمازهامونو اول وقت بخونیم .شاید به نظر سخت بیاد ولی اگر اراده کنیم و شروع کنیم خیلی شیرینه، اونقدر که کم کم همه گناهامونو ترک میکنیم ان شاالله. یه استادی میگفتن پدرمادری رو تصور کنین که بچه دار نمیشن و سالهاست منتظر بچن. اگر اینا بچه دار بشن، شوق خدا از توبه بنده اش خیلی بیشتر از شوق این پدرمادر برای بچه دارشدنشونو. پس با این کار و ترک حتی یک گناه، خدا پاداش چند برابر بهمون میده هیچ شکی وجود نداره. تعداد صلواتهارو با تسبیح بگین مثلا بگین 5 تسبیح. هر تسبیح 100 صلواته و حدود 7 دقیقه زمان میبره. بهتره صلواتهارو با وعجل فرجهم بگین ولی اجباری نیست. تا روز آخر یعنی تا پایان سومین و آخرین شب قدر، فرصت دارین و لازم نیس همه صلواتهارو یکجا بفرستین میتونین مثلا 100 تا روز اول 100 تا روز دوم و ... بفرستین مهم اینه که تا پایان فرصت، صلواتهارو تموم کنید.

و در آخر هم از همتون التماس دعا دارم ان شاالله با توسل به 14 معصوم و پاک کردن خودمون از بند گناه، تک تکتون میاین و خبر حاجت رواییتونو میدین😍🌹

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

*بعدی

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلم شکسته بود اومدم تاپیک بزنم چشمم خورد به تاپیکت... 

من 10 تسبیح ینی

1000 تا صلوات 

ب نیت آرامش دلم و حاجت گرفتن بقیه ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740
پنج تسبیح ب نیت بچه دار شدن خواهرم برمیدارم 

ان شاالله حاجت روا التماس دعا