2733
2734
عنوان

از تنهایی متنفرم حتی حموم رفتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 98 پست
بیشتر توضیح بده . یعنی چی ؟ مگه اونوقت چی شده ؟

نياز بيش از اندازه به حرف زدن و هم صحبت داشتن ريشه در كودكي داره

يه جور اعتياد دهاني محسوب ميشه

بچه هايي كه در كودكي زياد مِك ميزنن( سينه ي مادر يا سر شيشه رو) در بزرگسالي دچار اعتياد هاي دهاني ميشن كه يه مدلش زياد حرف زدنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداییش حمومُ ادم باس تنها بره قشنگ بتونه فک کنه و اواز بخونه و ریلکس کنه😆😆

نه من دلم میخواد یکی حسابی منو کیسه بکشه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه بابا شوهر که نمیچسبه به آدم همش میخواد فرار کنه بره بیرون 

برای اون بخشی که مشکل داشت گفتم اوکیه 😂😂😂

اوایلش چسبه دیگه کم کم فراری میشه

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2740
حسود که صد در صد منم دلم نمیخواد اما عاشق بقیه هستم

منم عاشق آدم ها هستم. پر حرف نیستم و راحت میتونم زبون به کام بگیرم. اما اگر موقعیت پیش بیاد بسیار خوش صحبت و گرم هستم. من میرم تو سرویس بهداشتی وضو بگیرم دکست دارم یکی باشه و باها صحبت کنم . احوال بپرسم...

البته کاملا به تنهایی عادت کرده ام و ذره ای وابسته به کسی نیستم اما خب...

ادمی مثل من ببین چقدر تنهایی براش سخته...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706