2737
2734
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444531 بازدید | 25801 پست
مرسی گلم.اختیار دارید اینجا متعلق به همه است.
من ان تی رو انجام دادم.شکرخدا مشکلی نبود.ولی جنسیتو گفت هفته 18 میگم
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام سلام به همه مامانا.

یه سلام مخصوصم واسه خورشید جون.دختر دیروز تو فکرت بودم که چرا دیگه ازت خبری نیست الان دیدم پیغامتو.دلواپست شدم.خوبی خانمی؟چه خبرا؟عید خوش گذشت؟

2740
خوب عزیزم اگه بچه هایی اینجام بیشتر با هم آشنا میشدن و دوست میشدن هر وقت میومدی میدیدی کدوم یک از دوستات آن لاینن و همدیگرو صدا میکردید تا تنها نمونین. مشکل اینجاس که از وقت اومدن هم خبر نداریم

سلام عزیزم .ممنون.برای اینکه از این به بعد همیشه حداقل منو بتونی راحت پیدا کنی من پیش قدم شدم و برات دعوت نامه فرستادم عزیزم.اگر دوست داشتی اوکیم کن تا هروقت اومدی برام پیغام بدی زود بیام اینجا

سلام به همه مامانای عزیز و جوجه های تو دلیشون

5-6 سال پیش که من نی نی سایت میومدم با همه دوستان هر روز از حال هم با خبر بودیم و یه دوستی محکم پایه ریزی کردیم ...همه دوستانی که با هم تو تاپیک تیر 87 بودیم هنوز هم با هم رابطه داریم و هر روز با هم حرف میزنیم تو ف ب و یا تلفنی...فکر کنم اون صمیمیت قدیمی دیگه الان تو نی نی سایت نیست
امروز سه ماهه اول بارداری من تموم شد...یه هفته ای هم هست که اسید فولیکم را قطع کرده ام و مولتی ویتامین میخورم روزی یکی
هنوز کارای بیمارستان را هم نکردم...شاید یکشنبه برین با همسری هر دو بیمارستان را ببینیم و اتاقهاش را مقایسه کنیم و بالاخره یه جا پرونده تشکیل بدم..

کاملا سر یه دوراهی بزرگ قرار گرفتم.دکتر من با هیچ بیمارستانی قرار داد نداره..وبرای زایمان خانمها را میبره یه بیمارستان خصوصی و در این شرایط بیمارستان هیچ مسولیتی را در قبال جان مادر و بچه قبول نمیکنه
و اگر بخوام از دکترهای خود بیمارستان وقت ویزیت بگیرم باید برای هر بار چکاپ 4-5 ساعت تو نوبت بمونم .و با شرایط زندگی من این غیر ممکنه ...نمیدونم چیکار کنم واقعا؟؟؟!!!!!!!
سلام marsim جان. آراه راست میگی دیگه اون صمیمیت وجود ندارد یا شایدم مامانا یه جای دیگه جمع میشن که اینجا نمیان. من که هر وقت اومدم کسی نبود
راستی عزیزم من توی هفته 12 هستم ولی هنوز ویار شدید دارم. بدیش اینه که از هر کی می پرسم میگه من ویار ندارم. بطور طبیعی تا کی باید اینجوری باشم؟
Lilypie Maternity tickers