2733
2739
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 77 پست
سن یه عدده مهم نیست ۶۰ سالت باشه یا ۲۰ سالت وقتی به پختگی عقلانی نرسیدی ۶۰ سالت باشه ولی عقلت و فکر ...

بله این ها شرط لازمه....من دارم میگم یه عده اصلا دلشون نمیخواد زیر بار مسئولیت برن....بلوغ ازدواج لازمه بله اینو قبول دارم.

از نظر من اگه شرایط خونه پدر خوبه و خانواده برای دخترشون ارزش قائلند و محدودش نمیکنن و دختر اینقدر آزادی داره ک با دوستاش مسافرت و تفریح داشته باشه بهترین زمان بین بیست و پنج تا سی هست چون دیگه تا قبل بیست و پنج خیلی کارها هست ک باید ب سرانجام برسن و هیجانهای جووونی هم تا اونموقع ارضا باید بشه.وگرنه همیشه حسرت جوونی کردن ب دل ادم میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم ازدواج فقط رابطه جنسی نیست که  کسی که هنوز یه سری مشکلات اخلاقی یا شخصی داره نمیتونه زندگ ...

عزیزم من اینو صرفا در این بعد ندیدم دارم به طور کلی میگم...وگرنه پسر ۱۷ ساله هم نیاز جنسی داره. دارم میگم چرا نگاه منفی وجود داره همه فک میکنن وای جوونی نکردیم...ازین چیزا

2728

عزیزم سن ازدواج حداقل داره ولی حداکثر نداره، یعنی دو طرف نباید بچه باشن ولی اینکه میانسال باشن اتفاق خاصی نمیفته، ازدواج نکردن کلاس نیست ولی توی بچگی و وقتی ازدواج رو با دوس دختر و پسر بودن اشتباه میگیرن حتما حماقته.

کیمیاگر شده ام ...
نه کلا میگم نو جامعه ما حالا یه جوری بهش نگاه میشه که چه خبره مگه ازدواج چیه!در حالی که همه آدم های ...

کی گفته اینجا هم خونه نیست ؟! همه جا هست که!تابو هم نیست.قبحش ریخته.با این وجود کی گفته همه میگن ازدواج زود خوب نیست ؟! اتفاقا همه ی دخترا سر و دست میشکنن که ! استارتر قبول کن چرت گفتی! شوخی کردم!

2740

من هیچ هجمه ای نسبت به ازدواج زودرس ندارم و کلا نظریم درباره ازدواج ندارم .. میخام یکم دیگه کار کنم برم خونه مستقل بگیرم .. تنهایی صفا کنم که البته اگر مورد خوبی پیش بیاد ازدواج میکنم اگرم نه که هیچی .. به قول مامان بزرگم چرا سری که درد نمیکنه دستمال ببندم

💙 با افتخار استقلالیم ...

غیر از هر شرایط دیگه اینم حساب کنیم که خرجیا ترسی از ازدواج از نظر مالی ندارن یا شاید دغدغشون کمتره 

تو ایران که ازدواج مساویه با شروع هزار ویک مشکل

همانند هر چیز دیگری ، دین هم اگر به دست آدم های نابکار بیفتد به بیراهه خواهد رفت.
عزیزم من اینو صرفا در این بعد ندیدم دارم به طور کلی میگم...وگرنه پسر ۱۷ ساله هم نیاز جنسی داره. دارم ...

چون اینجا ادما هیچ کاری به وقتش نمیکنن 

توی دوران کودکی بچگی نکردن   نوجوونیشون همش افسرده بودن و نوجوونی نکردن   جوونیشونم همینطور 

برای همین کلا همش حسرت و عقده براشون میمونه 

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن
کی گفته اینجا هم خونه نیست ؟! همه جا هست که!تابو هم نیست.قبحش ریخته.با این وجود کی گفته همه میگن ازد ...

عزیزم تو حتما ایران زندگی نمیکنی....من که به این وفور نمی بینم کل ایران هم تو تهران خلاصه نشده تو تهران هم از ۱۰۰ آدما نهایت ۲۰ درصد اینطورند وگرنه همون آدم های با افکار به شدت سنتی آن تو لباس مدرنیته....خیلی هم راحتره هر حرفی میخوای بزنی تهش بگی شوخی کردم.!!