2733
2739
عنوان

شما چيكار ميكنيد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 42 پست
لطفا کتاب بهم معرفی کن😥 کتابی که روی افزایش روحیه و انرژی مثبت امید تاثیر داشته باشه

كتاب اتاق من دوست دارم 

شازده كوچولو

يرات متن ميفرستم يك متن هست فوق العادست بزار بيينم پيداش ميكنم

قضاوت فقط کار خداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر حسودیم شد بهت در حد انفجار😑 یه ضرب المثل هست که میگه:کسی که کتاب قرض میده انگار یه دستش ر ...

چرا حسودي عزيزممممممم😍

به نظر من كتاب ثروتي ك بايد ذكاتشو بدي ذكاتشم اينكه بقيه بخونن تو نهايتا ميتوني اونارو سه بار بخوني ولي باهاشون ميتوني زندگي ادم هاي ديگه رو عوض كني 

هيچكس كتاب نميده وقتي داره ميميره ميبخشه همشو خب تو زماني ك زنده اي بزار استفاده كنن نظر من اينكه 

ذكات كتاب تو اشتراكش و ذكات علم تو ياد دانش

قضاوت فقط کار خداست...
چرا حسودي عزيزممممممم😍 به نظر من كتاب ثروتي ك بايد ذكاتشو بدي ذكاتشم اينكه بقيه بخونن تو نهايتا مي ...

حرفات منطقی هستن ولی من واقعا نمیتونم این کارو کنم

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خیلی جالبه.خیلییی اگ یادته چندتا رمان خوبم بمن معرفی کن لطفا

اگ عاشقانه ميخواي 

چيزهايي هست ك نميداني علي سلطاني داستان داستان مفهومي من دوسش دارم 

اك رمان مفهومي ميخواي يازده دقيقه 

اگه همينجوري فانتزي عاشقانه ميخواي گناهكار بد نيست ولي كتابش سانسوره 

ملت عشق هم قشنگههه

رمان من قبل از تو و بعد از تو و بازهم من ك فوق العاده انننن 

و دختري ك رهايش كردي هم عالي

قضاوت فقط کار خداست...
2738
باورتون میشه همه دوروبریام بهم میگن اولین کسی هستی که کتاب بهت دادیم وپسش آوردی، من معروفم به امانتد ...

پس اوردن اره ميارن خب ولي خب به هرحال يكم كهنه ميشن 

نميشه اخه نداد

قضاوت فقط کار خداست...
اگ عاشقانه ميخواي  چيزهايي هست ك نميداني علي سلطاني داستان داستان مفهومي من دوسش دارم  ا ...

مرسی عزیزم

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
كتاب اتاق من دوست دارم  شازده كوچولو يرات متن ميفرستم يك متن هست فوق العادست بزار بيينم پيداش ...

مرسی متنظرم

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤