2733
2734
عنوان

پسرم افتاد از رو تخت توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مامان صبحا کار داش خواهرمو ک شیش هف ماهه بود میزاش پیش ما ما هم خواب از رو تخت میافتاد اونم ی بار ن چن بار هیچیش نشد نگران نباش (فقط عذاب وجدان دارم ،واسه همین خیلی دوسش دارم و همش دلم بهش هس)

2731

اللهم صل علی محمد وآل محمد.

نگران نباش پسر من یبار ۷ ماهگی یبارم ۹ ماهگی یبارم دوهفته پیش از تخت افتاد روی موکت.

اولین بارش رو بردیم بیمارستان دکتر پرسید چطوری افتاد و اینا توضیح دادیم گفت برین خونه هیچی لازم نیست نگران نباشین برین خونه.

بچه شمام هیچیش نشده. ولی مواظب باش دیگه از این اتفاقا نیفته.

فرستادم ولی چرا ولش کردی مادر نمونه عکسشم بده

😭😭فقط رفتم جلو اینه موهامو میخواستم ببیندم یهو دیدم صداش اومد

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
2740

وای پسر منم همین حدودا از تختش ک ارتفاعش۱متروخورده ایه افتاد با مخ😭 یعنی انقد گریه کردم و.. ولی خداروشکر چیزیش نشد فک کنم پسرا اینطورینا یعنی ی جا بند نمیشن اصلا.. من چهارقل و آیت الکرسی خوندم و صدقه دادم.. ان شاءالله چیزی نمیشه..حالا نمی خوابوندیش عزیزم..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
پیشونیش و نوکه بینیش قرمزه میبینین؟

الهیییی قربونش بشم قیافشوووو دلم اب شد 

هیچی نیس نگران نباش ولی بیدارش کن 😍😍😍

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶

ای جانم خدا بهت ببخشه بمیرم براش آره سرش قرمز شده ولی چیزی نیست از این به بعد بیشتر مراقبش باش یه اسفند هم دود کن .

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

عزززيزم

مژه هاش خيسه گريه كرده

بيدارش كن بنظرم ي جوري ك اذيت نشه 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706