2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اگه صب دیر بیدار شم تنبلم ولی صب زود بیدار میشم کارامو میکنم. شاید بعضی روزا مثل الان که سنگین تر شدم سختم باشه کار نکنم.ولی اگه هرکاریو سروقتش انجام بدی درست میشی. بنویس رو کاغذو تیک بزن. اینجوری حتی لازم نیست دوباره کاری کنی

ببين اولش از صبح زود بيدار شدن شروع شد

كم كم عادت هاي جديد اوردم تو زندگيم

البته از شب يلدا ك تصميم گرفتم تغيير كنم الان يكم مرتب و منظم شدم

طول ميكشه تا به شرايط جديد عادت كني

ولي شدنيه

و اينكه خيلي بي حال بودم

مكمل ميخورم بهترم

بخوري عاليهWell woman 

2731

البته من قبلا بدتربودما فک کنم علت اصلیش کمبود ویتامین دی بدنم بودالان کمی بهترشدم,البته تابستونا بیشترکسلم فک کنم فشارم کم میشه واسه همین

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
من اول فعال بودم الان تنبل شدم.

منم ولی واسه من از بی برنامگی هست و افسردگی

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
2740

من همیشه خوابم میومد بدنم خسته بود حوصله هیچ کاری نداشتم تا اینکه شروع کردم به خوردن مولتی ویتامین و ب۱ ۳۰۰ الان مدام در حال جنب و جوشم وقتی اینجوری میشین یه ویتامینی مخصوصأ ویتامین ب کم دارین 

من خیلی مرتب و زرنگ بودم اما الان نه شلخته و بی حوصله حس میکنم به افسرده گی برمیگرده 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2706