2733
2734
عنوان

اگه تازه عقد کردین مهریه چقدر بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 91 پست
اخه داماد گفته 14 

قبول نکن به نظرم .

دیگه خیلی کم گفته...

وضعشون چطوره؟ وضع شماچطوره؟ تحصیلاتت درچه حده؟اون چی؟ 

ببخشیدکه این سوالاروپرسیدم اخه میخوام بدونم خودش واقعا ارزش داره که گفته 14سکه!!!!

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل ماه رمصونی ی عقد بودم ۱۴تا سکه بود...البته دختره از شهرستان میاد تهران و فامیل ما تک پسره همممه چیزم داره پیش باباش...بنطرم کم بود درسته گرونیه ولی بالا ۱۰۰تا...فقط مهریه واس طلاق نیستش که

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
واقعـــــا؟؟؟؟؟

بله عزیزم 

البته من ۸۲ ازدواج کردم ولی خواهرم هم که در استانه ی ازدواجه همینه،کلا مهریه ی من و خواهرام همینه،

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740

تمام حقوق انسانی که هر انسانی باید داشته باشه، حق طلاق، حضانت فرزند، نصف اموال بدون شرط، خروج از کشور، حق تحصیل، انتخاب محل زندکی،....

خودم مهریه نخواستم و اصلا نذاشتم راجبش حرفی زده شه

از نظرم توهین به من تحصیل کرده بود

گفته جهیزیه رو هم خودم میدم

اینجوری  چیزی ک تو دلت بخواد قطعا نیست....هرچی وسعش برسه میخره...یخچال معمولیو....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
گفته جهیزیه رو هم خودم میدم

میخواد یوقت ماست مالی کنه باچهل میلون چیزای ارزون چطوریه ازین زورگوها نباشه که زنو اسیری میبرن مثل برده باهاش رفتار میکنن پشیمون میشی خانواده خودت چطوریه مرد سالاریه یا نه میخوام ببینم عادت داری

به حق جیز های نشنیده جهاز رو که داماد نمیده دختر با یه چمدون بیاد  ۱۴ سکه و یه شاخه گل کافیه

چ جالب 

تو این دور و زمونه نداشت کار و خونه و پس انداز برا مرد چیز نشنیده نیست

اونوقت جهیزیه نیوردن دختر چیز نشنیدس؟؟؟

در ضمن گفتم ک دختری ک ۱۴ سکه مهرشه جهاز رو مرد بیاره

نه همه مردا که....

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.