2733
2734
عنوان

چیکارکنم از دست خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 68 پست
خیلی راحت و بدور از اعصاب خوردی بگو من موقعیتشو ندارم.انشاالله دفه بعد خودم دعوت میکنم.حالا که بد شم ...

اخه جز اونا اینجا کسی رو ندارم.اگه اینا رو ازخودم ناراحت کنم نمیشه.بخاطر شوهرم و بچم...باشوهرم امشب حرف میزنم

من کاربری قدیمی ام....😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندبار زنگ زدم گفتم میخوام بیام ماشین نیس..الکی میگفت بابا بیرونه

شماهم بهونه بیار. بچم مریضه. داریم میریم دکتر. افتادم پام ضرب دیده. شوهرم امشب شیفته نیست. مثلا بگید با یکی دوست شدید و برو و بیا دارید دعوت خونه اونم بهانه کن. خلاصه با آدمهای پر رو باید اینجوری باشی. خودشون درک ندارن گرونیه و پسرشون همینجوری تو فشار هست، جای مراعات کردن بدتر سربار میشن

بیچاره دختررررر.براچی انقدررر وقتی صاحب فرزند دختر میشه ادم غصه میخوره چون معلوم نیس میخاد عروس چ خو ...

اره طفلک مادرم چندتا دختر داره...همش غصه مارو میخوره.البته من چیزی نمیگم بهش.ولی سرزایمانم اومده بود مادرشوهرم خوب خودش و نشون داد

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2728
اخه جز اونا اینجا کسی رو ندارم.اگه اینا رو ازخودم ناراحت کنم نمیشه.بخاطر شوهرم و بچم...باشوهرم امشب ...

منم جز خانواده همسرم کسیو ندارم تو این شهر ولی ارامش و اسایش خودم و زندگیم مهمتره.

قرار نیس که قطع رابطه کنی فقط دعوتاتو کم میکنی

من همین یه دونه ام!
2738
منم بعد عروسی ور دلش خونه گرفتم انقد اذیتم کردن شش ماه نشد طلامو فروختم بلند شدم 

منم...فک کنم افسردگی بعد زایمان ازدستش و غریبی و تنها بودن گرفتن.اخه شوهرم تا یازده شب نیس

من کاربری قدیمی ام....😘😍
چند دیقه بعد زنگ بزن بگو بابا نیومد؟ 😂😂  ولی من نقش شوهرتونو نفهمیدم این وسط.نظر ایشون چیه؟

اون پشت منه ولی چه فایده همش سرکاره .هیچ وقت نیس تا ازم دفاع کنه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
اره همه فامیلشون ازدست این خانواده مینالن

آدم اولش خیلی ساده و صادقانه زندگیشو شروع میکنه بعد میبینه همه دارن ازش سو استفاده میکنن.من اگه دوباره شروع کنم خیلی با سیاست تر رفتار میکنم.وحشی میشم از همون اول همه رو میشونم سر جاشون 😂😂

واااااای چه احمقه.تف کن توو صورتش 😡😡 مریضن هرچی آدم مظلومتر باشه اینا بیشتر هار میشن.باید مث ...

ازبس احترامشون کردم سوارم شدن ولی چند روز پیش محل سگ ندادمشون دلم خنک شددیگ تحویلشون نمیگیرم 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
شماهم بهونه بیار. بچم مریضه. داریم میریم دکتر. افتادم پام ضرب دیده. شوهرم امشب شیفته نیست. مثلا بگید ...

باورت میشه هرکدوم ازاینا رو بگم بدتر بهانه دستشون میدم تابیان..مخصوصا اینگه رو بچه ام خیلی حساسه.همش میگه مادرشو نمیخواد منو میخواد

من کاربری قدیمی ام....😘😍
منم...فک کنم افسردگی بعد زایمان ازدستش و غریبی و تنها بودن گرفتن.اخه شوهرم تا یازده شب نیس

منم غریبم خانوادم ازم دورن 😔 اذیتم کردن بعد زایمان شیرم خشک شد بس حرص خوردم خدا نعلتشون کنه . تو هم تازه زایمان کردی؟

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2706