2733
2734
عنوان

کیا بچه زیر 3 سال شیطون دارن ولی خونشون همیشه تمیز و جم و جوره

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 36 پست
هر روز با همونا بازی میکنه؟ دختر من ی بار ک بازی میکنه دلشو میزنه تا چند هفته دیگه نمیدونم چجوری سرگ ...

اسباب بازی زیاد داره اونا رو همش عوض میکنم، ولی تو کمدا همون وسایلای کمه، واسه همین زیاد سراغشون نمیره، البته من یه گربه و یه خرگوش هم دارم که اون بیچاره ها هم باید همبازی دخترم باشن 😬

ببخشید دیگه بعضی ها زیادی خودشونو راحت کردن

حتی اگه بچه اتاقم نداره دلیلی نداره کل روز خونه ریخت و پاش باشه واقعا از بیرون بیای همچین صحنه ای ببینی اعصاب خورد کنه.قانون بزارید اول وسیله قبلی رو جمع کنه بعد وسیله دیگه ....هر چقدرم کوچیک باشن متوجه میشن بچه ها خیلی باهوشن انجام بدید تا یادبگیرن

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشپ ...

چرا اینا باید در دسترس بچه باشه؟؟؟؟؟؟؟

نمیترسی بزار دهنش یا دماغش؟

چرا اینا باید در دسترس بچه باشه؟؟؟؟؟؟؟ نمیترسی بزار دهنش یا دماغش؟

تو خونه ی شما در کابینت هاتون قفل داره؟ آشپزخونتون در داره و درش قفله؟

من قفل مخصوص در و کشو کابینت برا همه ی کشو ها و کمدا و کابینت ها خریدم! ولی همشو با جاش کند!

بچه هست و کنجکاو! خودم که نیوردم بریزم جلوش! تو همه سوراخی سرک میکشه

کجا بذارم وسایلمو؟ تو سقف طاقچه و کمد درست کنم؟؟؟

جوک داری میگی؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731
تو خونه ی شما در کابینت هاتون قفل داره؟ آشپزخونتون در داره و درش قفله؟ من قفل مخصوص در و کشو کابینت ...

چقد توپت پره !!!!!

پس فقط بچه شما کنجکاوه و میره سر وسایل .بچه بقیه از همون اول مثل سی ساله ها رفتار میکنه

اگه واست جوک نیست بچه منم همینه در آشپزخونه هم قفل نداره کابینتا قفل کودک داشت که کندش.

من همه رو گذاشتم کابینت بالایی.اونایی هم که جا نشد تو قوطی هایی با در محکم گذاشتم که نتونه بازش کنه.

کم کاری خودتو به حساب شیطنت بچت نزار

چقد توپت پره !!!!! پس فقط بچه شما کنجکاوه و میره سر وسایل .بچه بقیه از همون اول مثل سی ساله ها رفتا ...

مگه تو خونه و آشپز خونه و کابینت های منو دیدی که داری قضاوت میکنی؟

آشپزخونه ی من کابینت کم داره یه دو در شیشه ای هست که سرویس چینی گذاشتم دوتا هم یه در کوچیک که یکیش آرکوپاله یکیش بلور!

تازه از کابینت میزنه بالا تو کابینت بالایی ها هم نگاه میکنه! پس خیلی بالا و پایینش فرقی نداره

میشه بگی دقیقا کجای کارم کم کاریه؟؟؟؟ که زود قضاوت میکنی و فک میکنی همه چی میدونی و علامه ی دهری و مادر نمونه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مگه تو خونه و آشپز خونه و کابینت های منو دیدی که داری قضاوت میکنی؟ آشپزخونه ی من کابینت کم داره یه ...

توام آشپزخونه منو ندیدی من مستاجرم و کلا دوتا کابینت پایین وبالا دارم

من نگفتم علامه ام یا مادر نمونه 

من تو پست اول گفتم نمیترسی بزاره دهنش؟

تو معلوم نیست از کجا دلت پره طومار نوشتی 

تو میگی شیطونه من گفتم خدایی نکرده دهنش نزاره 

دیگه ریپلای نکن چون جوابتو نمیدم