2737
2739
عنوان

بدجورى عاشق شدم😢دلم ميخواد برم بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غیرمستقیم عمل کن یه لهانه درسی پیوا کن برو تل گ رام یا صفحه اینستای ایشون یا هرچی  وجدانا نرو ب ...

همه اينكارا رو كردم

ديگه هم ترم اخرم☹️☹️☹️☹️

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2738

عزیزم اگر نظر منو میخوای این حست فقط ترشح هورمون تو بدنت و عاشقی نیست چون گفتی میزی دانشگاه فکر کنم سنت کمه بذار سنت بره بالاتر میفهمی فقط یه احساس گذرا بوده تو تا عمر داری قراره اینجوری عاشق کسی شی

من نظرم اینه که نری بش بگی اما اگر دوست داری که بیاد سمتت یه جوری نخ بده یا رفتار کن که اون بیاد خودت نرو

نگی بهتره شوهر من ی دختردایی داشت ک عاشق برادرشوهرم بود ب کل عالم و ادم گفته بود ک من عاشقشم حتی ب ب ...

اونو كه ميدونم

ولى من ترم اخرم و فقط يه هفته ديگه ميبينمش☹️☹️

واسطه یعنی چی؟

۱- یعنی اجازه ی دخالت شخصی در زندگی؟

۲- یعنی من نمی تونم از پس کارم بَر بیام تو برام‌ انجام بده؟

۳- یعنی من بلد نیستم حرف بزنم تو بیا سخنگوی من باش؟

۴- هر سه موارد صحیح است.

اضهار علاقه هیچ وقت بد نیست!

www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
با واسطه از طریق یکی از دوستات نظرشو راجع به خودت بدونی کافیه.البته اگه اون واسطه پسر باشه بهتره

ندارم واسطه ى پسر

اگه به دوستاشم بگم كه ديگه بدتر

همه اينكارا رو كردم ديگه هم ترم اخرم☹️☹️☹️☹️

اگر همه کار کردی که خوب لابد نمیخواد دیگه ولش کن دنیا پر از پسر همین یکی که نیست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اونو كه ميدونم ولى من ترم اخرم و فقط يه هفته ديگه ميبينمش☹️☹️

اگه دیگه هیچ وقت نمیبینیش غیرمستقیم بهش بگو حالا خودش علاقه ای نشون میده یا نه؟میشه فهمید کسی ک خوشش بیاد ب بهانه های مختلف میاد سمتت

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن