2737
2739
امروز رفتم کتابخونه یه چند تا کتاب بگیرم یه کتاب دیدم روش نوشته مردها چه زنهایی را دوست دارند ...

عالي بود

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان برید خداوند متعال رو برای همه داشته ها ونداشته هاتون شکر کنید..

امروز تو بانک خانمی رو دیدم ک ...

فامیلیش آب آور بود😂😂😂😂😂

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🍃❤.... .......۲۰/۹/۹۹..خدایا مرسی ک منم مامان شدم

مادره بچش رو فرستاد نارنگی بخره...

بچه با خیار اومد!

بچه رو برگردوند دفعه ی بعد با موز اومد!

بازم پس فرستاد این بار با بادمجون برگشت!

مادره شاکی میشه میره پیش میوه فروشه که اینا چیه میدی به بچه که بیاره؟؟!!

میوه فروش: والا بچه ات هی میاد میگه مامانم

لا لنگی میخواد😐😂😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731
2740

جنگ بشه دیگه آهنگران نیست بخونه همه رو میدن ساسی مانکن بخونه.

‏فرماندمون جنتلمه جنتلمنه

این رگبارم عشق منه عشق منه

تیربار رو ببین جوون بابا

شلیک کن بلرزون حالا

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من

تربیت بچه ها تو خارج

پسرم اگه هرکس کار بدی کرد تو با ادب و سکوتت سعی کن بفهمونی کارش اشتباه بوده

تربیت بچع ها تو ایران

هرکس کار بد انجام داد پخمه نباش جوری بزن صدا سگ بده😐😐😐

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍

خخخخخ 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

جعفرمىخواد بره مسافرت بعد اونجاى خانمشو يه گوسفند مىكشه كه خيالش راحت باشه زنش شيطونى نمىكنه بعد زنش شيطونى مىكنه وياروبه جاش يه گوسفندديگه مى كشه جعفرازمسافرت برمىگرده مىبينه مىگه چرا اين گوسفنده بزرگ شده ؟!

زنش مىگه علفاى دورشو خورده بزرگ شده😂😂

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2706