2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

6 سال زندگیم هر چی خواستم نشد اصرار به شدن داشتم دعای تمام نمازام بود هر جا میرفتم نیتم شدن بود ...

دقیقا منم اینجورم 

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
ساده بگم... شاید خدا خواست تو رو تا اینجا بیاره ببینه بازم پاش وایمیسی یا ن?? اکثر آدما راحتترین ر ...

چقدر؟؟؟یه بارامتحان دوبارامتحان ن صدبار.....چقدر التماسش کنم!

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
2731
دین ساخته خود بشره. منکر خدا نیستم ولی بقیشو درست کردن سر من و تو رو باهاش شیره بمالن

اگ این لطافت و انسانیت اسلام واقعی شیره ست ک رو سرمون میمالن....

بنازم به این گول خوردن و شیره مالیدن....

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
من دیگه نمیخام کمکم کنه😔دیگه نمیخامممم حالم داره بهم میخوره ازین دنیای کثافت

اینجوری نگو عزیزم من یه جایی بودم تو زندگیم که قشنگ حس کردم پام لغزید و پرت شدم ته یک دره بی انتها و اخرشم دستم رو نگرفت.. اما هنوز به زمین نخورده بودم منو گرفت کشید بیرون. 

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2740
اگ این لطافت و انسانیت اسلام واقعی شیره ست ک رو سرمون میمالن.... بنازم به این گول خوردن و شیره مالی ...

خاورمیانه رو نگاه کن بیشترین مسلمونا توش هستن. چیزی به جز فقر ظلم آدم کشی بدبختی میبینی توش

اگ این لطافت و انسانیت اسلام واقعی شیره ست ک رو سرمون میمالن.... بنازم به این گول خوردن و شیره مالی ...

بچه ها لطفااینجابحث دینو این چیزارونکنید چون تاپیک من راجب دین نیست‌‌‌‌‌...هرکس عقایدخودشوداره لطفامراعات کنید

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
یروزی یکی ازین دخترایی بودم که خداو...برام تواولویت بود...طبق دینو شرع جلومیرفتم..اما الان دیگ خستم. ...

عزیزم تو خدارو هم قبلنا همچین باورنداشتی.ازنظر تو خدا تاوقتی خداست که حاجتتو بده.مگه ماهاچندتا ازحرفای خداوند روگوش کردیم که توقع داریم.بروتوقرآن نگاه بنداز گفته هدف ازخلقت عبادته.همین که دست داری باهاش مینویسی دال بروجودخداست.دعاهای انسان هرگربی جواب نمیمونه یابهترشومیدن یا باتآخیریاتو اون دنیا

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
من دیگه نمیخام کمکم کنه😔دیگه نمیخامممم حالم داره بهم میخوره ازین دنیای کثافت

عزیزم همه مشکل دارن ،شما تنها نیستی 

خدا هرکسو بیشتر دوست داشته باشه بیشتر امتحانش میکنه تا صبرشو بسنجه ،نباید خدارو به خاطر حاجت و نیازهامون بخوایم 

خدا بما نیاز نداره این ما هستیم که بهش نیاز داریم 

نباید خدا وائمه  حتی برا بهشت و جهنم بخوای 

باید برای اینکه خالق هست بپرستیش 

گاهی خودمون کارهایی میکنیم که تو زندگیمون گره 

می افته ، یه حق الناس کوچیک میتونه تا سالها باعث گره افتادن تو رندگیمون بشه 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین عزیزم من 8 سال پیش زمان کنکورم بود ولی تمام فکر و ذکرم یه حاجت بود درس نخوندم همش دعا همش گریه همش این نذر و اون نذر که خدا حاجت مو بده 

گدایی کردم بدجور خداهم داد ولی الان بعد 8 سال پشیمون ترین آدم رو زمینم با اینکه تازه 1 ساله فهمیدم چرا این کارو کردم 

الان موندم با یه پشیمونی که چرا درس مو نخوندم و الان هیچ کاری نمیتونم بکنم نه کاری دارم نه خودمو قبول دارم 

اصرار نکن 

2706