2737
2739
عنوان

یه سوال (ورود اقایون ممنوع)😓🚧🚷⛔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 85 پست
من نمیدونم اقایون تو اینسایت دنبال چین حامله ان یا مشکل زناشویی دارن معلوم نیس والا😒😒

احتمالا عقب انداختن😅

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا عقب انداختن😅

😂😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2731
من نمیدونم اقایون تو اینسایت دنبال چین حامله ان یا مشکل زناشویی دارن معلوم نیس والا😒😒

آقاییدیشب به من پ داد فرمود علت پریودی نامنظم چیه چکار کنم 

خب پریود میشن دیگه درکشون کن اه😒

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

فوبیای اقایون گرفتمون ، هر کی ریپلایمون میکنه یا پیام دوستی میده یا تایپک میزنه همش میگیم حتمن مرده دروغ میگه ، ولا چکارمون کردن این از خدا بی خبرا😥😥😥

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
احتمالا عقب انداختن😅

مشکل پریودی دارن

وقتی پریود میشن دردشون زیاده😷😷😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
آقاییدیشب به من پ داد فرمود علت پریودی نامنظم چیه چکار کنم  خب پریود میشن دیگه درکشون کن اه😒

عوارض سایت فشار بهش اورده بنده خدا پریود شده نااشناس چکار کنه😂😂😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
آقاییدیشب به من پ داد فرمود علت پریودی نامنظم چیه چکار کنم  خب پریود میشن دیگه درکشون کن اه😒

لنتییییییی😆😆😆😆😆😆

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
پروف خودتی

ن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706