2733
2734
عنوان

حیوون خونگی خروس :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 116 پست
مرغ با گرده افشانی تخم نمیکنه که بازم خروس لازم داره😃

مرغ برا تخم گزاشتن به خروس احتیاج نداره،ولی اگه بخوا جوجه کشی کنن باید تخم مرغ مرغی رو بزارن که خروس پیشش بوده

میشه برا اینکه به حاجتم برسم دعا کنید😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغ با گرده افشانی تخم نمیکنه که بازم خروس لازم داره😃

مرغ که واسه تخم گذاشتن خروس نمیخواد😊 ما داریم از اولم خروس نداشتن تخم میزارن خروس گرفتیم فقط گند زد به تخم هاشون قابل خوردن نبودن نصفشون ردش کردیم رفت

نه.منم خیلی وقت نیست فهمیدم😅

یعنی مرغا اینقدر پیشرفته هستن حسودیم شد کاش مرغ بودم😂

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2731
مرغ و باید بدون خروس بیارین تخم هاشون چندش میشن🤢 وای یه مدت ما خروس داشتیم تخم هاشون افتضاح بود یا ...

وای نگو😷😷اونا نطفه خروسه ما میخوریم😟😟😟😟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
عخیییی جاااان😍😍😍 بیماریش از خروس به انسان منتقل میشه؟؟؟😳😐

بله از سگ و گربه و پرندکان. درمان هم نداره فقط میتونن تعدادشونو تو بدن کم کنن ولی فرد ضعیف بشه یا تحت فشار عصبی باشه بیماری عود میکنه. دیگه میترسم حیوون نگهدارم خروسامم دادم رفت

2738
مرغ که واسه تخم گذاشتن خروس نمیخواد😊 ما داریم از اولم خروس نداشتن تخم میزارن خروس گرفتیم فقط گند زد ...

پس خروس به چه دردی میخوره دقیقا؟؟؟؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
وای نگو😷😷اونا نطفه خروسه ما میخوریم😟😟😟😟

تو تخم مرغ رسمی هست اینا که ماشینی ان ندارن یه چیزی شبیه یه تیکه چربی بود 🤢🤢🤢 یعنی من حالم بهم میخورد تخم هاشونم درشت میشه وقتی خروس دارن 

2706