2737
2734
عنوان

مهریه، مهریه، مهریه و باز هم مهریه!

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 37 پست
یعنی شما حاضر بودی چه حقوقی رو به خانم بدی؟ حتی حق طلاق رو میخواستی بهش بدی؟

بده حق طلاق و حضانت و ... رو همه رو بده به خانم بجاش مهریه نباشه

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزاران زن بخاطر پول زندگیشون رو ول کردن و بعد سه ماه کل مهریشون رو گرفتن و رفتن،یه سری ب مشاور ها بز ...

اتفاقا خیلی درگیر این موضوعات بودم مشاوره هم میرم ا.. مشاوره ها به من مسایل خصوصی دیگران رو نمیگن ولی به طور جامع  چیزایی که گفتن  ربطی به حق طلاق و مهریه نداشته و مشکل جای دیگه ه ای بوده ....و دورو برم پر است از زنایی که به خاطر خیانت شوهرشون داران با مهریه و طلاق تلافی میکنن اما از دور فقط ظاهر قضیه دیده میشه

منکر وجود زنایی هم نیستم که قصدشون از اول چیز دیگه هست .من حرفم چیز دیگه ای کسی که بیست سال زندگی مشترک داشته به خاطر سو استفاده ول نمیکنه بره بیست سال عمرش رفته و حتما مشکلی داشته که ترک زندگی رو ترجیح داده ...من میگم نه یک طرفه انتقاد کنیم نه قضاوت

خدا خواستت، اگر حاضری همه حقوق قانونی رو به خانمت بدی و اون کماکان اصرار به مهریه داره،‌ بی خیالش شو. منطق و عدالت خیلی خوبه ولی چماق بالای سر و تهدید زندگی رو به کامت زهر می کنه.

آقا هستم 🍁 WLF
2731

من یه بار سر یه مشکل حقوقی به مشکل خوردم و دنبال وکیل بود،

این سایت رو بهم معرفی کرد یکی از دوستان، 

خیلی خوب بود، منم رفتم درخواست وکیل دادم از اینجا، واقعا وکیلاشون عالی بودن میخوای برو اینجا مشاوره حقوقی بگیر ببین مشکل از کجاس و باید چیکار کنی 
https://www.animoshaver.ir/accept-lawyer

2740

اره واقعا بچه ها با این مبلغای مهریه ی زیاد منم موافق نیستم توی یه ساتی به نام دی اجرت

مهریه برای زنان یک سنت است: از گذشته تا به امروز بوده و احتمالاً در اینده نیز این رسم تعیین مهریه برپا خواهد ماند، عروس های امروزی سکه های طلا را برای مهر خود انتخاب می کند اما این که از کجا و از چه زمانی رسم شد که مهریه خانم ها سکه طلا باشد، معلوم نیست؛ چرا که در دین و اعتقادات مذهبی نیز هیچ سفارشی به تعیین مهریه زیاد مثل چند صدتا سکه تمام بهار آزادی نشده است.

به نظرمن هم مهریه خیلی مهم است یک قرار داد است که زوج را متعهد میکند مثل کسی که خونه میخرد باید پول آن را هم بپردازد کسی که مهریه می خواهد قبول کند باید بداند وارد معامله ای شده پس باید تحقیق کندببیند میتواند آن را بپردازد حتی راجع به قیمت سکه واینکه چقدر از چگونگی خرید و فروش آن یا اینکه چرا سکه را مهریه قرار داده اند.

در خرید سکه چه برای پس انداز و چه برای پرداخت مهریه توصیه می کنیم سکه را از جای معتبر و با داشتن پَک بسته بندی ( سکه وکیوم شده ) معتبری خریداری کنید، چرا که بسیاری از متقلبان در تلاش هستند تا سکه های غیر بانکی که خودشان در کارگاه‌های خود ضرب کردند را به جای سکه های بانکی به من و شما غالب کنند؛ همچنین خالی از لطف نیست که بگوییم وزن سکه‌های غیر بانکی درست همانند سکه‌های بانکی هشت گرم و صد و سی سوت است که البته در بعضی مواقع ممکن است این وزن دقیق نباشد و این خود نشانه‌ای از غیر بانکی بودن سکه است.

همیشه حق با زناست

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
حتی در مورد عکس بالا

استثناهایی هم وجود داره اما انقدر که زنا تحقیر میشن بی مورد بی جهت ومردها مردانگیشون  رو که به نظر خودشون مردانگی هست دس بزن وهر چی عقده دارن سر زنا خالی میکنن پس حق با زناست زنا از مهمترین فرد زندگیشان ضربه می خورن میخوان هر طور شده تلافی کنن 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2706